Suurpriiizeee !!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Zemer Suurpriiizeee !!!!

  Receta Gatimi  Shume urime per tyy ... Shum urime per tyyy... Shum urime per Vajzen me te mir qe ka forumi.... Shum urime per tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!


  Gezuar ditelindjen
  Erinaaaaaaa  Nuk kishte se si te mungoja ne ditelindjen tende motra ! Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.
  Te uroj shum shum suksese ne shkoll , e fat ne jet ! Gjith te mirat e te emblat e ksaj bote , se i meriton !!!
  Urimet e mia me te perzemerta motra !!


  Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen Erina.. i befsh 100 vjet.. 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100 Vjece Erinaa , suksese kudo ne jet
  kalofsh bukur

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  U befsh sa te doje zemra Erina, qofsh me shendet dhe harmoni ne jeten tende , kalofsh sa me bukur
  ket mbremje

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Edhe 100 te tjera, suksese ne jete!

  Po ngeli torte na jep pak

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  edhe nji qind vite te tjera .shume urime per ty.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  oooooo paska ditelidjen eriiiiiiiiiiiiiii i befsh edhe 999 vite dhe ishalla nuk qahesh mo... ishalla kalon sa me bukur (po me mendo icik mua qe tja arrish qellimit)

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin


  Shume urime per tyy ... Shum urime per tyyy... Shum urime per Vajzen me te mir qe ka forumi.... Shum urime per tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!


  Gezuar ditelindjen
  Erinaaaaaaa  Nuk kishte se si te mungoja ne ditelindjen tende motra ! Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.
  Te uroj shum shum suksese ne shkoll , e fat ne jet ! Gjith te mirat e te emblat e ksaj bote , se i meriton !!!
  Urimet e mia me te perzemerta motra !!


  Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen Erina.. i befsh 100 vjet..


  oooooooooooo dot vras un ty<sinqerisht eshte dhurata me e mir se kam pranu deri me tani te kam shummmmmmmmm xhan shummmmmmmmmmmm dhe mir se je rikthy motra pa ty forumi veq filloj te merr pamje te erret.te dua shum yllo

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mima shum shum faliminderit yllo

  Majdi dhe ti shum suksese ne cdo sfer te jete.#

  Arijol flm shum, torten rruges e kam nis ..

  Aliu u gezosh cdo her dhe ti .

  Albanianboy pse aqe vite te jeto un kur te gjith farefis do ik madje edhe komshijet e larget nuk dua hahaha kam mendu per ty si jo flm shum per urimin dhe ti paq shum dashuri e sukses ne jet  Respekt respekt respekt

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime Erina! Gezuar Ditelindjen dhe Suksese ne jete!


 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  FaliminderiT shum Reni

 11. #11
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Erinaaa shume urime per ditelindje....gezuar dhe tu plotesofshin gjithe deshirat.....

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  oooooooooooo dot vras un ty<sinqerisht eshte dhurata me e mir se kam pranu deri me tani te kam shummmmmmmmm xhan shummmmmmmmmmmm dhe mir se je rikthy motra pa ty forumi veq filloj te merr pamje te erret.te dua shum yllo
  hahaha , .. dhe un te kam shum xhan ty motra !!
  un pelqej te bej surpriza... po me pelqen me shum te me bejneeeeeeee... te tipittt ... nje telefonat nga ty qe me thua " jam ne vlore "

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nerti shum shum faliminderit .. u gezosh dhe ti cdo her kiss per vajzat se i ke si princesha ..

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha , .. dhe un te kam shum xhan ty motra !!
  un pelqej te bej surpriza... po me pelqen me shum te me bejneeeeeeee... te tipittt ... nje telefonat nga ty qe me thua " jam ne vlore "
  Nje surpriz till mbase dot bej dhe un ty nje dit atje ne vlor ♥

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Rrushe moj xhan urimeeeeeeee urimeeeeeeeeee edhe 100 vjece...me fal per vonesen....

  Te uroj LUMTURI....DASHURI...PAQE....e me te mirat e kesaj bote....gjithcka qe te do zemra jote,uroj te te behet realitet....urimeeeeeeeeeeeeeeeee te pucccccccccccc foltttttttttttt foltttttttttttttt foltttttttttttttttttt

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Rrushe moj xhan urimeeeeeeee urimeeeeeeeeee edhe 100 vjece...me fal per vonesen....

  Te uroj LUMTURI....DASHURI...PAQE....e me te mirat e kesaj bote....gjithcka qe te do zemra jote,uroj te te behet realitet....urimeeeeeeeeeeeeeeeee te pucccccccccccc foltttttttttttt foltttttttttttttt foltttttttttttttttttt
  Faliminderit shummmmmmmmmmmmmmm shummmmmmmm erinda... dhe ty te uroj nga zemra shum knaqesi e dashuri te kesh cdo her yllo

 17. #17
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  do te te kerkoj ndjese erinaa per vonesen ,por desha ti bashkohem edhe une urimeve per ty ,cdo gje e mire te ardhte nga viti ne vit ,e cdo ditelindje te te gjeje akoma me te kompletuar ne cdo aspekt ,qofsh gjthm mire...!!

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  do te te kerkoj ndjese erinaa per vonesen ,por desha ti bashkohem edhe une urimeve per ty ,cdo gje e mire te ardhte nga viti ne vit ,e cdo ditelindje te te gjeje akoma me te kompletuar ne cdo aspekt ,qofsh gjthm mire...!!
  Landi kur vin urimet nga miqet pamvarsisht voneses kurr nuk jan von tek un.........Shum faliminderit dhe ti shum suksese ne pun e sa me shpejt me ni nuse nuse te mir siq je ti .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi