Disativo Portat USB ne kompjuter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Bug Disativo Portat USB ne kompjuter

  Receta Gatimi

  Shpesh here Memoriet USB qe venosen ne kompjuter jane burim virusesh dhe mund te na kushtojne shtrenjt.  Ky program ju lejon te bllokoni portat USB, ne menyre qe mos te perdoren per infektim.
 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit , jam munduar njher per ti bllokuar direkt por prisha dicka tjeter :S

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  si i bllokon se nuk po kuptoj,, i bllokon mos funksionojen apo bllokon vetem mso infektohen ?

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I bllokon mos te punojne!

  Ne fakt @Majdi eshte dhe nje metod nga rregjistri sistemit por eshte pak e gjate dhe mund te ngaterrohesh!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  I bllokon mos te punojne!

  Ne fakt @Majdi eshte dhe nje metod nga rregjistri sistemit por eshte pak e gjate dhe mund te ngaterrohesh!
  I bllokova portat por mu bllokua dhe dicka tjeter dhe e hoqa fare , eshte procedur pak e gjat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. si mund te hape portat e modemit.
  Nga vatani nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-06-2011, 07:26 AM
 2. Si te hap portat e Routerit/modemit
  Nga b00mbrun nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2011, 10:32 PM
 3. Kam nevoj per ndihme per Portat e Modemit/Routerit !
  Nga b00mbrun nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:49 PM
 4. Portat qe permbyten Shkodren
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2010, 11:16 AM

Etiketat pėr kėtė Temė