Gezuar Ditelindjen Kliton


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Gezuar Ditelindjen Kliton

  Receta Gatimi

  Gezuar ditelindjen dhe suksese kudo ne jete  GEZUAR me fund

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Urimet me te mira nga zemra
  U befsh 100 vjec Kliton
 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Urime, edhe 100!

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Me ne fund 29! ,U plakem Faleminderit te gjithve per urimet!


 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100 Vjec Klitono

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gezuar Ditlindjen Kliton...edhe 100 vjec...pac ne jete gjithcka qe te don zemra!...

 7. #7
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  urime kliton , te behesh sa te don qejfi ty ,me shendet e me lek ......

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Majdi,erinda & landi i,Faleminderit per urimet!

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Kliton Gezuar Djtelindjen . Edhe 129 vite te tjera !!!

  Te uroj shendet (se te tjerat ven e vin) ....

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ooo dhe ti kliton ne korrik ke lind!edhe 100 tjera fat e lumturi cdo her:

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po si sna ftoi asnje nga kta qe kishin ditlindjen per tu dehur cik moooo .. lesho nga nje urim e ik ...
  kush do me shoqeroj

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po si sna ftoi asnje nga kta qe kishin ditlindjen per tu dehur cik moooo .. lesho nga nje urim e ik ...
  kush do me shoqeroj
  po te jet per dot beja shoqeri
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ok ti redbull un birra...
  po kujdes se kur pi un behem shum e dashur .... hahahahahahhahaha

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ok ti redbull un birra...
  po kujdes se kur pi un behem shum e dashur .... hahahahahahhahaha
  hhahahaa ani shum e dashur haha ase nuk kam dyshim por bej kujdes se se se se!!!!!!!!!!!!

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahahaha maksimumi qe bej i hidhem mamit ne qafe .. asgje me shum moj ( po shyqyr qe jam me mamin se se se se hahahahaha )

  ti si e ke pijen ?

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahahaha maksimumi qe bej i hidhem mamit ne qafe .. asgje me shum moj ( po shyqyr qe jam me mamin se se se se hahahahaha )

  ti si e ke pijen ?
  shyqyr them edhe un ama kujdes pi vetem kur je ne shpi mos i merr tjert ne qaf moj haha

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Na fal per vonesen Kliton, po njeri ka1her osht me trup po s'osht me men...

  Urime ty edhe 100 tjera (:, ishalla je shnosh e t`ec puna mire... (:

  Gezuar!


 18. #18
  i/e rregjistruar Maska e erzeni
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urimet me te mira djalosh,pac vetem suksese

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 2. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 3. X-men Gezuar ditelindjen!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 08:36 AM
 4. Gezuar ditelindejen Kliton
  Nga aurel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 16-07-2009, 03:51 PM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė