Tryeza e shkrimit e se ardhmes: si nje XXL-iPad


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Tryeza e shkrimit e se ardhmes: si nje XXL-iPad

  Receta Gatimi


  A do te duket keshtu vendi jone i punes ne te ardhmen ? Tryeza e shkrimit eshte nje Touchscreen (ekran me prekje) i madh si nje iPad.

  Te gjitha dokumentet jane vetem Dixhitale, ato mund te hapen dhe te ruhen vetem me nje prekje te gishtit. Me nje laps specjal mbi tryeze mund te beni edhe shenime. Deri tani ky eshte vetem nje projekt i Dizajnerit Amerikan Adam Benton, por disa endrra teknologjie edhe do te behen reale...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Haha! Duhet ti mbajme krahet ne ajer se na aktivizohet ndonje program pa dashje

  drejt asaj po shkojm!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sa fiksim qenka kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Endrrat e se ardhmes
  Nga lettas nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 03:57 PM
 2. 20 profesionet e te ardhmes!
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2011, 09:18 PM
 3. teknolodhia e se ardhmes
  Nga MAJDI nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-02-2010, 03:25 PM
 4. 10 armet e se ardhmes
  Nga eugjeni nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 10:26 PM
 5. Shpikjet e tė ardhmes
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 11:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė