5 vjet u argėtuan pėrmes internetit dhe erdhi momenti


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  5 vjet u argėtuan pėrmes internetit dhe erdhi momenti

  Receta Gatimi

  Dashuria nė largėsi! Para pesė vjetėsh u njohėn pėrmes internetit duke e luajtur lojėn e njėjtė dhe u dashuruan.
  Gati ēdo ditė kanė folur dhe janė parė nėpėrmjet ueb kamerės, ndėrsa pasoi takimi i parė.B.ina
  Me padurim e priste nė aeroport, derisa duke vrapuar u hodh nė pėrqafimin e tij.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  So cute, po sa shum paskan prit! Ky kameramani ngeli duke i marre..... asaj

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  oww sa paskan duruar... epo kjo eshte dashuri

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Tani i ka dal viza ati

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  @Majdi, po ti kur do e publikosh videon?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mendim momenti.......!
  Nga Direktori nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 136
  Postimi i Fundit: 06-12-2014, 11:42 PM
 2. Mendime Momenti
  Nga Altin111 nė forum Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-08-2013, 01:11 PM
 3. Iku “.com”, erdhi “.co”
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-07-2010, 04:46 PM
 4. Momenti i sikletshėm i Bleros
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 11:29 AM
 5. Dentisti ofron kontroll pėrmes internetit
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 08:53 AM