Google blene zhvilluesin e iOS dhe Mac, "Sparrow"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Google blene zhvilluesin e iOS dhe Mac, "Sparrow"

  Receta Gatimi

  E-Mail Client Sparrow qendron i pandryshueshem, megjithate pa vecori te reja.


  Sparrow, nje pale e trete e nje programit per e-mail per iOS dhe Mac sipas cultofmac u ble nga Google. Aplikacionet me gjithate do te rrine te pa ndryshueshme dhe zhvillimi i vecorive te reja nuk do te perkrahet me. Sipas TheVerge Kompania u ble nen 25 Milion Dollare Amerikan.

  Pa vecori te reja per Sparrow

  Skuadra e Sparrow do te bashkohet me ekipin e Gmail. Sipas nje njoftimi per shtyp nga Sparrow, ekipi ne saje te Google mund te ndjek vizionet e veta te medha me mire. Ekipi do te punoje bashke me Google per te zhvilluar vecori te reja, por qe do ta veje Sparrow-n edhe me tutje ne dispozicion. Vecori te reja per Sparrow nuk do te kete gjithsesi.

  Aplikacioni per iPad me sa duket nuk do te vije me

  Sipas nje njoftimi per shtyp nga vete Google, me Sparrow Google deshiron te punoje ne projekte te reja dhe te vleresoje nderfaqen e thjeshte dhe intuitive te Sparrow. Zhvillimi i aplikacionit per iPad i cili para ca muajsh ishte njoftuar nga Sparrow, me sa duket pas bashkimit te Google me Sparrow nuk do te publikohet.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sparrow, eshte me shume se nje email client. Perfshin komplet sitet social ne nje te vetem. Dje kam par dhe nje video te Sparrow qe punonte per Windows. Shpresojm te vij shpejt versioni final

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google blene "Skanerin e viruseve Online" VirusTotal
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 02:48 PM
 2. Google prezanton "Google Music"
  Nga smocking2 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-12-2011, 11:01 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM
 4. Greqia bllokon sherbimin "Street View" te Google
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 08:59 PM

Etiketat pėr kėtė Temė