Parashutisti Vdes pasi perplaset me nje Avion


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

  Unhappy Parashutisti Vdes pasi perplaset me nje Avion

  Receta Gatimi

  Brazil - Alex Aldeman ka humbur jeten pasi gjate hedhjes me parashyt eshte perplasur me nje avion. Ja disa video qe kane filmuar ngjarjen. 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ndodhe dhe kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė i ri vė bast se ha 30 vezė, vdes pasi ha vezėn e 28-tė
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-12-2012, 11:48 PM
 2. Hyn nė avion plak dhe del i ri
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 10:13 PM
 3. Kometa perplaset me Jupiterin
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 03:51 PM
 4. Tiranė, nėna var veten pasi i vdes djali 10 vjec
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 08:27 PM
 5. Pėrplaset autobusi qė shkonte nė Athinė
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė