Pyetje mbi pagesat Paypal ne Shqiperi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Pyetje mbi pagesat Paypal ne Shqiperi?

  Receta Gatimi

  pershednetje. do te doja te dija nese eshte mundur qe pay pal te perdoret nga shqiperia. 100% edhe ndonje info tjter mbi pay pal nuk do na bente keq.. flm

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me sa di une mund ta perdoresh edhe ne Shqiperi! Edhe atje ekziston sherbimi Paypal dhe mund t`i kryesh nevojat bankare, pagesat etj... permes tij.

  Sidoqofte prit ndo1 pergjigje edhe nga anetaret e tjere qe jetojne atje dhe e dine me mire!

  Kalofsh mire

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  faleinderit ice...ne pritje jam.. thank you

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ta konfirmoj une,punon 100%,vetem konfiguro CC,dhe je OK pastaj,mund te besh cdo veprim.

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mjafton ta aktivizosh me kredit karte dhe je ok, pasi pay pal ka filluar ta ofroj sherbimin edhe ne shqiperi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. PayPal leshon aplikacionin e vet per Windows Phone
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2012, 12:09 AM
 2. PayPal nė Shqipėri, mė nė fund plotėsisht funksional
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-04-2011, 07:15 PM
 3. Me ndihmoni me paypal
  Nga edli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-01-2010, 10:09 AM
 4. Shqipėri-Turqi, hiqen pagesat pėr vizat
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 03:56 PM
 5. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM