Facebook ndryshon pamjen e fotove


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Facebook ndryshon pamjen e fotove

  Receta Gatimi


  Facebook ka ndryshuar menyren e shikimit te fotografive duke sjellur keshtu disa permiresime. Ne sistemin e ri qe do te azhornohet se shpejti per te gjithe mund t`i shohim fotot me te zmadhuara, mund t`i shohim fotografite qe jemi etiketuar ne to dhe gjithashtu mund t`i shohim edhe ato qe i kemi ndare me te tjeret (share) sidhe albumet qe kemi krijuar.  Tani eshte me e lehte te ju tregojme shokeve dhe miqve qe kemi ne Facebook fotot qe i kemi si Favorite. Mund te klikoni butonin yll qe t`i beni fotot me te rendesishme apo favorite. Keto ndryshime te reja se shpejti do te vijne per te gjithe perdoruesit e Facebook.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume te lezetshme keto collage te fotove

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook ndryshon "mesazhet"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:39 PM
 2. Bing shton kerkimi e fotove te Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-08-2012, 05:19 PM
 3. Facebook ndryshon adresat e-mail tė pėrdoruesve
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-07-2012, 09:33 PM
 4. Ndysho pamjen e identifikimit te Windows 7
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-01-2011, 03:16 PM
 5. Blloko vjedhjen e fotove
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 04:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė