Ngjyra e syve dhe domethenia e tyre!....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 25 prej 25
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  haha, ate mendova edhe une

  lol un t`them ty, po t`mijat se di cfare ngjyre i kam lool

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ouu...po ske pasqyr ti ore ?

 3. #23
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha paj e kemi 1 qaty

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  paska qen e para fare kjo
  SYTĖ DYNGJYRĖSH:
  Janė sytė me tėrheqės dhe bindės, nė raste tė vecanta zotėrojne pushtetin e hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė terheqės, janė mjaft ekzotike. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.


  apapapapa , e paska qar me kte qe ka shkr
  ;p

 5. #25
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nuk ka rendesi ngjyra ,por fakti qe jane e vetmja shqise ku besnikeria mund te jete virtyt ,duke tradhetuar besnikerisht pjesen tjeter te qenies !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Kush ėshtė domethėnia e fjalės dashuri?
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 10:47 PM
 2. Mbrojtja e syve nga Kompjuteri
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-03-2012, 09:52 PM
 3. Ngjyra e syve dhe karakteri
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 02:42 PM
 4. “Drita e syve tanė”
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-12-2010, 01:52 PM
 5. CocaCola domethenia e saj
  Nga Enkelejda_24 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 08:43 PM