``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Krishtlindjet!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-12-2012, 12:44 AM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 02:38 PM
 3. Foto dhe karta per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 31-12-2010, 06:13 PM
 4. Gezuar Vitin e Ri 2009
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 03:23 PM
 5. Gezuar Krishtlindjet
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-12-2008, 11:12 PM

 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Pershendetje!

  Ne kte teme kemi rastin te urojme njeri tjetrin per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!


  Gezuar te gjithve!
  p.s Her tjeter do i bie kesaj teme icik me gjate se tani skam shume kohe!!

 2. #2

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gėzuar Krishtlindjet Grupi
  * * * * * * * * * * * * * *Ju uroj gjithė tė mirat nė familjet tuaja *
  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


  Pėrshėndes Laken, Dakun, Kukulla, Mima,
  Insomnia, Emaus, Peniel, Renix, Carolina,
  Anna, Argjiron, Poligrafiksi, Gentin
  dhe ėmbėlsirėn pėr nė fund Alb-Angel 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  760
  Reputacioni
  8

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  flm altin dhe une te uroj ty dhe gjithe anetarve GEZUAR KRISHTLINDJEN dhe VITIN E RI 2008

  fat e mbaresi te gjitheve
 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  8

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Ju uroj perzemerisht grupit: Gezuar Krishtlindjen dhe parakohe Vitin e Ri 2008.................Le te jet 1 vit i realizimeve te deshirave tuaja, ju puth shume te gjith.....Muahhhhh!
  Il mare spesso parla con parole lontane, dice cose che nessuno sa.
  Soltanto quelli che conoscono l'amore possono apprendere
  la lezione delle onde, che hanno il movimento del cuore!

 5. #5
  Kung_Fu Anėtar Nderi Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Pershendes te gjithe antaret e lirenti.com Gezuar Krishtlindjen!

  Gjithashtu te gjithe Shqiptaret kudo qe ndodhen!

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,788
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Ju uroj te gjitheve:

  Gezuar Krishtlindjen dhe Krishti lindte ne zemrat tuaja!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  10

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  krishtlindje te gezuara per te gjite.
  aparenca i genjen njerzit


 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  13,836
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  48
  Reputacioni
  25

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gezuar Krishlindjet dhe Vitin e Ri 2008!

  Qofte nje vit i mbare per te gjithe!


  Gezuar!!! Gezuar!!! Gezuar!!!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gezuar Krishtlindjet dhe mbaresi ne familjet tuaja!Ju perqafoj!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Urimet e mia me te perzemerta per festat e fundvitit.

  Gezuar Krishtlindjet dhe vitin e ri 2008

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``


  2008

 12. #12

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gėzuar Vitin e Ri 2008!

  Pėrshėndes Laken, Dakun, Kukulla, Ema, Mima,
  Insomnia, Emaus, Peniel, Renix, Carolina,
  Anna, Argjiron, Poligrafiksi, Gentin
  dhe ėmbėlsirėn pėr nė fund Alb-Angel  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  GEZUAR VITIN E RI 2008
  GEZUAR E PER SHUME VJET
  FAT, MBARESI E LUMTURI KUDO QE NDODHENI
  *RENIX*EMAUS*DAKU323*ALTINI*A1*ALB-ANGEL*KUKLLA*INSOMNIA*MIMA*LAKJA*GENTI*PANIEL*ARGJ IRO*ANNA*CAROLINA  [fade] * * * @@@@@@@ @@@@@@ @@@@@@ @@@@@@
  * * @@@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@
  @@@ @@@@ *@@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@@@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@
  @@@@@@@@@@ @@@@@@ @@@@@@ @@@@@@ [/fade]
  "LIVE THE LIFE LIKE THERE IS NO TOMORROW"

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  13,836
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  48
  Reputacioni
  25

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Uroj dhe Falenderoj te gjithe ata persona qe i japin gjalleri kesaj shoqerie virtuale!!

  Gezuar Per Shume Vjet!!


  Gezuar 2008!


  Nje brindisi per te gjithe shoqerin e forumit ne oren 00:00 te ketij fund dhjetori date 31. GEZUAR!!!

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,788
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Te dashur miqte e mi, Gezuar Vitin e Ri 2008!
  Ju sjellte ky Vit i Ri kujtime te embla dhe caste te bukura!


  Receta per nje vit te mbare:

  Marrim 12 muaj dhe i pastrojme mire e mire nga trishtimi, krenaria e tepert, urrejtja, zilia, frika dhe stresi.
  Ndajme secilin prej tyre ne 28 ose 31 dite sipas rastit, ne menyre qe sasia te na mjaftoje per nje vit te tere.
  Cdo njeren prej diteve e pergatisim vecante duke e ndare ne tri pjese: nje pjese pune, nje qetesi dhe nje gjalleri me humor.
  Pasi i kemi ndare shtojme mbi secilen: nje luge tolerance, nje fije bon sens dhe nje pike shprese.
  Mbi masen e pergatitur hidhet shurup dashurie dhe miresie.
  Fillojme dhe punojme brumin duke shtuar nje dore kurajo dhe me pas e pjekim me buzeqeshje dhe me nje filxhan kafe ose caj sipas rastit.
  Kjo recete nuk kompensohet as realizohet duke zevendesuar materialet e perdorura.
  Ajo mund te perdoret duke e derguar tek te gjithe njerezit tuaj te afert.


  Por aty mos harroni te shtoni urimin: GEZUAR VITIN E RI 2008!


 16. #16
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,562
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gzuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrr shendet dhe
  mbaresi per te gjithe
  ju perqafoj fort
  ♥“Æ) ø.☆“Æ)
  (ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥F♥T♥Th♥“Æ) ø.☆“Æ)ElB@S@N(ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥♥♥

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``


  Gezuar Vitin e Ri 2008.Qofte ky vit i mbare per te gjithe ju dhe familjet tuaja.

  Ju uroj realizim endrrash e ishalla fitoni llotarine (per ta qe kujtohen te blejne bileta)

  Jeni shume te mire prandaj dhe une ju uroj gjithe e mirat e kesaj bote!

  Ju perqafoj te gjitheve!

  Gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Krishtlindjet!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-12-2012, 12:44 AM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 02:38 PM
 3. Foto dhe karta per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 31-12-2010, 06:13 PM
 4. Gezuar Vitin e Ri 2009
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 03:23 PM
 5. Gezuar Krishtlindjet
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-12-2008, 11:12 PM

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas