``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Ne kte teme kemi rastin te urojme njeri tjetrin per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!


  Gezuar te gjithve!
  p.s Her tjeter do i bie kesaj teme icik me gjate se tani skam shume kohe!!

 2. #2

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gėzuar Krishtlindjet Grupi
  * * * * * * * * * * * * * *Ju uroj gjithė tė mirat nė familjet tuaja *
  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


  Pėrshėndes Laken, Dakun, Kukulla, Mima,
  Insomnia, Emaus, Peniel, Renix, Carolina,
  Anna, Argjiron, Poligrafiksi, Gentin
  dhe ėmbėlsirėn pėr nė fund Alb-Angel 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  flm altin dhe une te uroj ty dhe gjithe anetarve GEZUAR KRISHTLINDJEN dhe VITIN E RI 2008

  fat e mbaresi te gjitheve
 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Ju uroj perzemerisht grupit: Gezuar Krishtlindjen dhe parakohe Vitin e Ri 2008.................Le te jet 1 vit i realizimeve te deshirave tuaja, ju puth shume te gjith.....Muahhhhh!

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Pershendes te gjithe antaret e lirenti.com Gezuar Krishtlindjen!

  Gjithashtu te gjithe Shqiptaret kudo qe ndodhen!

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Ju uroj te gjitheve:

  Gezuar Krishtlindjen dhe Krishti lindte ne zemrat tuaja!
 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  krishtlindje te gezuara per te gjite.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gezuar Krishlindjet dhe Vitin e Ri 2008!

  Qofte nje vit i mbare per te gjithe!


  Gezuar!!! Gezuar!!! Gezuar!!!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gezuar Krishtlindjet dhe mbaresi ne familjet tuaja!Ju perqafoj!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Urimet e mia me te perzemerta per festat e fundvitit.

  Gezuar Krishtlindjet dhe vitin e ri 2008

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``


  2008

 12. #12

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gėzuar Vitin e Ri 2008!

  Pėrshėndes Laken, Dakun, Kukulla, Ema, Mima,
  Insomnia, Emaus, Peniel, Renix, Carolina,
  Anna, Argjiron, Poligrafiksi, Gentin
  dhe ėmbėlsirėn pėr nė fund Alb-Angel  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  GEZUAR VITIN E RI 2008
  GEZUAR E PER SHUME VJET
  FAT, MBARESI E LUMTURI KUDO QE NDODHENI
  *RENIX*EMAUS*DAKU323*ALTINI*A1*ALB-ANGEL*KUKLLA*INSOMNIA*MIMA*LAKJA*GENTI*PANIEL*ARGJ IRO*ANNA*CAROLINA  [fade] @@@@@@@ @@@@@@ @@@@@@ @@@@@@
  @@@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@
  @@@ @@@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@@@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@
  @@@@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@
  @@@@@@@@@@ @@@@@@ @@@@@@ @@@@@@ [/fade]

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Uroj dhe Falenderoj te gjithe ata persona qe i japin gjalleri kesaj shoqerie virtuale!!

  Gezuar Per Shume Vjet!!


  Gezuar 2008!


  Nje brindisi per te gjithe shoqerin e forumit ne oren 00:00 te ketij fund dhjetori date 31. GEZUAR!!!

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Te dashur miqte e mi, Gezuar Vitin e Ri 2008!
  Ju sjellte ky Vit i Ri kujtime te embla dhe caste te bukura!


  Receta per nje vit te mbare:

  Marrim 12 muaj dhe i pastrojme mire e mire nga trishtimi, krenaria e tepert, urrejtja, zilia, frika dhe stresi.
  Ndajme secilin prej tyre ne 28 ose 31 dite sipas rastit, ne menyre qe sasia te na mjaftoje per nje vit te tere.
  Cdo njeren prej diteve e pergatisim vecante duke e ndare ne tri pjese: nje pjese pune, nje qetesi dhe nje gjalleri me humor.
  Pasi i kemi ndare shtojme mbi secilen: nje luge tolerance, nje fije bon sens dhe nje pike shprese.
  Mbi masen e pergatitur hidhet shurup dashurie dhe miresie.
  Fillojme dhe punojme brumin duke shtuar nje dore kurajo dhe me pas e pjekim me buzeqeshje dhe me nje filxhan kafe ose caj sipas rastit.
  Kjo recete nuk kompensohet as realizohet duke zevendesuar materialet e perdorura.
  Ajo mund te perdoret duke e derguar tek te gjithe njerezit tuaj te afert.


  Por aty mos harroni te shtoni urimin: GEZUAR VITIN E RI 2008!

 16. #16
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gzuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrr shendet dhe
  mbaresi per te gjithe
  ju perqafoj fort

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

  Gezuar Vitin e Ri 2008.Qofte ky vit i mbare per te gjithe ju dhe familjet tuaja.

  Ju uroj realizim endrrash e ishalla fitoni llotarine (per ta qe kujtohen te blejne bileta)

  Jeni shume te mire prandaj dhe une ju uroj gjithe e mirat e kesaj bote!

  Ju perqafoj te gjitheve!

  Gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Krishtlindjet!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-12-2012, 12:44 AM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 02:38 PM
 3. Foto dhe karta per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 31-12-2010, 06:13 PM
 4. Gezuar Vitin e Ri 2009
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 03:23 PM
 5. Gezuar Krishtlindjet
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-12-2008, 11:12 PM