Motra e Mark Zuckerberg tani punon per Google


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Motra e Mark Zuckerberg tani punon per Google

  Receta Gatimi

  Po punojne me shume anetare te familjes Zuckerberg per Google sesa per Facebook ka thene ne nje "tweet" ne blogun Twitter Randi Zuckerberg dhe ai gjithashtu e ka pershendetur Firmen e Reklamimit, Wildfire.
  Google thuhet se do ta bleje firmen e reklamimit Wildfire Interactive per rreth 250 milion dollare. Firma eshte e specjalizuar per reklamim neper rrjetet socjale dhe nje Partner Marketingu i Facebook. Por ky nuk eshte i vetmi referim per Facebook. Per Wildfire tani punon edhe motra e Mark Zuckerberg, Arielle Zuckerberg si Junior Product Manager. Me blerjen e Wildfire pra Arielle do te behet punetore e Google, pervec se nese ajo jep doreheqjen apo pushohet nga puna.

  Businessinsider.com raporton se Mark Zuckerberg ka provuar qe ta levize motren e tij ne pune tek Facebook. Aty punonte motra e tij me e madhe Randi Zuckerberg. Sipas Businessinsider ne Wildfire punon edhe dhendri i Mark Zuckerber, Harry Schmidt. Ai eshte Product Strategist dhe i martuar me motren e Zuckerberg, Donna.

  Randi Zuckerberg ka cituar edhe vete ne Twitter perurimet e veta per Wildfire dhe tregon se tani po punojne me shume Zuckerbergs per Google sesa per Facebook.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume e ēuditeshme kjo levizje! Sidomos qe Facebook po kalon nje peridh te veshtire ne burse!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hakerėt thyejnė llogarinė e Mark Zuckerberg
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 03:02 PM
 2. Mark Zuckerberg s'di tė vishet?!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-01-2011, 06:45 PM
 3. Mark Zuckerberg ėshtė Njeriu i Vitit
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 08:23 PM
 4. Mark Zuckerberg: “Paratė dhe fama nuk mė kanė ndryshuar”
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 03:35 PM
 5. Mark Zuckerberg paraqitet nė The Simpsons
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 08:12 PM

Etiketat pėr kėtė Temė