Njė restorant spektakolar nė 3 mijė metėr lartėsi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Njė restorant spektakolar nė 3 mijė metėr lartėsi
  Ky restorant do jetė vendi ideal pėr tė shijuar ushqimin apo njė ēaj tė nxehtė. Ndodhet mbi 3 mijė metra lartėsi, nė alpet austriake dhe ėshtė lokali mė i lartė nė Austri.

  Projekti ka kushtuar 25 milion euro dhe pritet tė hapet nė tetor, fiks nė sezonin e skive.

  Restoranti ndodhet nė majėn e akullnajės Pitztal dhe do ketė njė teleferik pėr tė sjellė klientėt mė afėr.

  Restoranti ka premtuar se ēmimet nuk do jenė tė larta siē ėshtė vetė restoranti. Jashtė do ketė njė bar qė do qėndrojė hapur deri vonė.info

  - - - Updated - - -

  Po cfar te shikosh aty vetem bjeshke si arushat . nuk me duket edhe diqka e veqant.

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  erina mund te jete dicka relaksuese

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Shume i bukur si projekt!

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Edhe vendi me bor shum i bukur duket, sidomos per ne qe njeher ne 10 vjet na bie bor

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ne shyqyr tek ne bie bor cdo vit..olis nese don ta dergojm ca me keste e ben pagesen.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Sa fantastike do jet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse femrat varrosen nje meter me shum se meshkujt
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 30-03-2014, 12:04 PM
 2. Facebook hap vende pune, 235 mijė nė BE, 3 mijė vetėm nė Shqipėri
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 05:30 PM
 3. Vince Carter,Kosh Spektakolar!!
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 11:15 AM
 4. Pasagjeri hidhet nga avioni ne 7 mije metra lartesi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 11:40 PM
 5. Do vinit ne nje restorant te tille???
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-06-2008, 07:32 PM