Pershkruajeni te dashurin/en tuaj me 1 fjale...e fjala te filloj me Germen e 1 te tij


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Zemer Pershkruajeni te dashurin/en tuaj me 1 fjale...e fjala te filloj me Germen e 1 te tij

  Receta Gatimi

  Po e filloj une e para...po vendos germen e pare te komshiut se e kam merak hahahahaha

  Engjell....

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  E... eee

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  E... eee
  hahahahaha tema thote nje fjale...jo germen e pare ...gjynah e shkreta...as me nje fjale nuk e pershkruan dot lumadhen....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahhaha

  Eee... mos vet... s`na kane mbet ideja as fjale as... sen t`Zotit po get

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahhaha

  Eee... mos vet... s`na kane mbet ideja as fjale as... sen t`Zotit po get

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Erjoli e kam emrin

  - - - Updated - - -

  Valute e dal nga tregu

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16


  auuuuuuuaaaa po beje si tarzani nashiiiii...hiqni dore nga E-ja cuna...qe cfare te them o zot......o loliiiiiiiii ta gezosh emrin e ri....

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin


  auuuuuuuaaaa po beje si tarzani nashiiiii...hiqni dore nga E-ja cuna...qe cfare te them o zot......o loliiiiiiiii ta gezosh emrin e ri....
  o erinda kto kohet e fundit shkronja E ka dal shume ne mode hahaha

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Mjalt .....

  - - - Updated - - -

  Margaritar

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Mjalt .....

  - - - Updated - - -

  Margaritar

  Jo po recel fiku hahaha

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Jo po recel fiku hahaha
  hahahahahahaha te mart dreqi ty . e mos me cito te kjo tem se dhe ty te fillon emri me M ... do keqkuptohen bota ...Majmun !!

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Embelsire ...

 13. #13
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Emire

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahahahaha te mart dreqi ty . e mos me cito te kjo tem se dhe ty te fillon emri me M ... do keqkuptohen bota ...Majmun !!
  Nuk ka gje tregohu e sinqert tregoja botes hahaha

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shiko mos ka gje abdullahu me ty , se un te kam si djalin tim

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  gabim en shtyp

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shiko mos ka gje abdullahu me ty , se un te kam si djalin tim
  lere abdullahun se ka hallet e vete , po thuaje tani ta marin vesh edhe keta te tjeret ahah

 18. #18
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Pse Flisni Prapa Krahut ju ehh

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  majdi ta shtypa koken .... Morr

  po nuk esht e vertet mo nuk esht e vertet

  kalama i shplar

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Pse Flisni Prapa Krahut ju ehh
  na falni djema se u nxorra sekretiet ne shesh

  ( bej shaka un mo...se mos ma merni per ter se se se ju mbyta )

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Na falni se kemi cik Laben paqef , e di qe nuk e thot dot po ska gje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si e quani me perkedheli te dashurin/en tuaj?...
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 28-10-2012, 06:28 PM
 2. Mesazh dashurie pėr tė dashurin/ren tuaj!
  Nga emiljano nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-05-2012, 01:31 PM
 3. Fjale dhe histori qe e ndihmojne shpirtin tuaj.
  Nga EMAUS nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 05-11-2009, 03:00 PM
 4. E keni tradhetuar ndonjehere te dashurin/dashuren tuaj?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 10:45 PM
 5. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
  Nga Alb-Angel nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 1460
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 12:53 AM