Orat e dores te veres 2012 (per femra)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,447
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20

  Smile Orat e dores te veres 2012 (per femra)

  Ora „Linea“ eshte nje ore e lezetshme per femra dhe ajo mund te kombinohet me rripat e ndryshem (me ngjyra te ndryshme).
  Ora Chopard: „Happy Beach Chrono“ kombinohet mire me plazhin, diellin, ujin dhe nje pale sandale dhe nje peshqir ne shpine. Kjo ore e re e pasqyron temen "Orate e veres 2012" ne nje lloj simpatik.
  Ora Gucci „Sport“ eshte nje aksesor vertet ne trend per kycin e dores dhe eshte pak me e madhe dhe sportive. Rripi i perbere nga textili jo qe vetem duket mire por edhe ndjehet mire ne dore.
  Ora Jaeger-LeCoultre „Grande Reverso 1931 Rouge“ eshte nje mix perfekt! Jane te bashkuara moda klassike dhe pak mode trendi bashke. Fusha e numrave e kuqe me shtepize katerore e ben ate te dominoje goxha mire ne loje.

  Ora Omega „Seamaster Planet Ocean Ceragold White Planet St. Moritz“ eshte nje kombinim nga floriri i kuq i shtepizes me „Ceragold“ - bezel te bardhe dhe rripa te bardhe nga lekura duket magjepsese mire.

  Ora Rado „HyperChrome“ ka shtepizen dhe rripat nga qeramika Hightech (teknologji e larte).
  Ora Rolex „Yacht Master Rolesium“
  Ora „Link Lady“


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  te gjitha per meshkuj moo.
  te lezetshme

 3. #3
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,447
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20

  Smile

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  te gjitha per meshkuj moo.
  te lezetshme
  Ne fakt jane per femra! Artikulli origjinal:

  Kodi:
  http://diepresse.com/home/leben/uhren/1260572/Damenuhren_Begleiter-durch-den-Sommer?_vl_backlink=/home/leben/uhren/index.do
  Damenuhren = Ora per femra

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  per femraaaa???????????
  dy te parat , hajddd...dhe hahen...por te tjerat ??....
  nejse....esht ceshje gustosh!!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Te bukura, ti gezoj kush do ti blej

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 07:05 PM
 2. Si mund ta njohėsh njė burrė nga shtrėngimi i dorės?
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 11:36 AM
 3. Si tė njohim cilėsin e Verės?
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-03-2011, 11:35 AM
 4. Frena e dorės
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 09:38 PM
 5. 10 orėt e dorės mė tė shtrenjta nė botė!
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 08:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė