Rama: Shqipėria digjet, qeveria "krihet"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Rama: Shqipėria digjet, qeveria "krihet"

  Receta Gatimi

  Kreu i PS-sė Edi Rama ka reaguar sot nė rrjetin social "Twitter" nė lidhje me zjarret qė kanė pėrfshirė zona tė ndryshme tė vendit. Rama ka akuzuar qeverinė e cila sipas tij nuk po merr asnjė masė pėr zjarret por vetėm fajėson opozitėn.

  "Zjarret pėrpijnė pėrdite pyje tė tėrė nė mungesė tė shtetit, qeveria di veē tė fajėsojė opozitėn. Saliu sapo inauguroi pėr tė disatėn herė tė njėjtėn rrugė buzė Dajtit dhe pas kurrizit tė tij kishte faqen e malit tė djegur para pak javėsh", shkruan Rama nė profilin e tij nė Twitter.


  Ai ka theksuar mė tej se nė 7 vjet vendi ka humbur nga zjarret e abuzimet e pafundme aq shumė sipėrfaqe pyjore sa s'ka humbur nė 100 vjet shtet tė marra sė bashku.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e marsh12
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ?????????????????

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  le bre se emrat kur po ja shoh, po ma bojn diten bajat!

  S'di qysh po keni nerva m'u mar me ta se ?? Edhe n'TV kurgjo tjeter, veē rama - sala, sala - rama... Munim, munim psiqik me ta!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 02:00 AM
 2. "The Sun": Shqiperia, shans te vdekurve per votim
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-06-2013, 02:04 PM
 3. "Ferrari 458" digjet
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 11:46 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 02:15 PM