Aplikacioni i uTorrent beta vjen ne Android


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Aplikacioni i uTorrent beta vjen ne Android

  Receta Gatimi


  Te apasionuarit pas shkarkimeve me Torrent ne desktopet e tyre, tani mund t`i bejne shkarkimet direkt edhe nga Smartphone-i i tyre me Android. uTorrent ka lansuar aplikacionin e vet per Android per te gjith Smartphone-t te cilet kane Android 2.1 ose me te ri te instaluar. Aplikacioni aktualisht eshte falas, me mbeshtetje per RSS, ngarkim dhe shkarkim plotesisht i personalizueshem dhe mundesine per te luajtur loja ndersa prisni per filet tuaja. Per momentin nuk ka nje kufi te madhesise se fileve, pra ju mund te shkarkoni aq shume sa te deshironi apo te keni kapacitet ne pajisjet tuaja Android.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe per android , qenka mir

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vjen versioni beta i Avast 8 Antivirus
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 11:57 PM
 2. Office per iOS & Android vjen ne Nentor
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-05-2012, 06:16 PM
 3. Instagram vjen ne Android
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 03:30 PM
 4. Vjen versioni Firefox 3.6 beta 3
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-11-2009, 10:55 PM
 5. Vjen Opera 10 Beta 1
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 07:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė