Microsoft u ben dhurata te gjithe 90.000 Punetoreve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Microsoft u ben dhurata te gjithe 90.000 Punetoreve

  Receta Gatimi


  Microsoft ju ka dhuruar te gjithe 90.000 punetoreve te vet PC me Windows 8, Celulare me Windows Phone 8 sidhe Microsoft Surface Tablet me rastin e fillimit te ri te Windows 8. Kete e ka konfirmuar CEO i Microsoft, Steve Ballmer ne nje poste (mail) qe u ka derguar punetoreve. Ketu nuk ka pike dyshimi se ky eshte nje fillim i mbare per Microsoft sidhe nje epoke e re e Kompanise, "nje epoke me mundesi te pabesueshme", shkruajti Ballmer. "Une dua qe secili prej punetoreve tane t`i perjetoje personalisht keto pajisje te reja te mahnitshme".

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore dhe un punoj tek Microsoft jam roje pse nuk me dhan mua

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft: Upgrade ne Windows 8 Pro 39.99$ per te gjithė
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-07-2012, 03:44 PM
 2. Vazhdojnė vetėvrasjet e punėtorėve tė Foxconn
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 06:52 PM
 3. Microsoft lanson Office 2010, nė gjithė botėn
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-06-2010, 06:13 PM
 4. Gezuar 1 Majin festen e punetoreve.
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-05-2009, 05:08 PM
 5. Moret dhurata per Shen Valentinin?
  Nga EMAUS nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2009, 11:41 AM

Etiketat pėr kėtė Temė