Ja si do te jete furgoni i BMW (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Ja si do te jete furgoni i BMW (foto)

  Receta Gatimi


  Prodhuesi Gjerman i makinave, BMW ka treguar konceptin e "Active Tourer Concept" ne Panairin e Makinave i cili do te mbahet ne Paris me 29 Shtator se si do te duket furgoni i pare i tij. Pervec kesaj, makina zbulon edhe atribute te tjera te cilat ne deri tani nga BMW nuk i kemi njohur aspak. Keshtu, furgoni do te kete nje rezervuare hybrid 3-cilindersh me benzine i cili i jep fuqine rrotave te perparme. Por BMW ne te ardhmen deshiron te rritet mire dhe kjo sigurisht qe eshte e mundur vetem me makina te cilat perflasin me shume "Mainstream-in" dhe gjithashtu jane edhe praktike. Sidoqofte keto plane nuk jane krejtesisht te reja. Eshte thene edhe me heret se 1-shi tjeter do te jete i projektuar ne mekanizem te perparem dhe do te vije si furgon.

  Foto te BMW ACTIVE TOURER CONCEPT 2. #2
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  superrrrrrrrrrrrrr!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Tamom si makine jashtoksore ,fantastike dhe super e bukur.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Tamom si makine jashtoksore ,fantastike dhe super e bukur.
  verttet shume e bukur ,por , sa mundet te jet mundesia per ta blere ket makine,sa perqind jane shqiptaret qe e blejne ket lloj maqineme gjithate per shume ngelet koncepti.jo nji tre pese a[po pese motorra ti veri brenda ky aji emrin e ka ,.

  - - - Updated - - -

  te dalim por te na japin dhe parate

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur kjo makina, sa i perket Shqiptareve Ali, ata neper bote i kane makinat me te mira se vete shtetasit e atij vendi!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 03:24 AM
 2. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 3. Me cilin program mund te jete bere kjo foto.
  Nga 3r1k0 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 03:24 PM
 4. Furgoni “bamirės” shpėrndan dollarėt nė rrugė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-03-2010, 12:27 AM
 5. Gjendet furgoni i vjedhur 35 vjet mė parė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2009, 07:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė