Propozimi mė i bukur martese i tėrė kohėrave!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Zemer Propozimi mė i bukur martese i tėrė kohėrave!

  Receta Gatimi

  Vallaj synat me lot m`u mbushen kur e pash! 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e kam par dhe diku tjeter ne forum kte video . njs
  cil vajz do i thoshte JO nje propozimi te tilleeeeeeeee . kot thon qe paraja nuk e blen dashurin

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e kam par dhe diku tjeter ne forum kte video . njs
  cil vajz do i thoshte JO nje propozimi te tilleeeeeeeee . kot thon qe paraja nuk e blen dashurin
  vec le t`thot PO se tybe ma mir se n`filma e kishim bo!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Propozimi romantik pėr martesė (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 11:28 PM
 2. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:07 PM
 3. Video: Propozimi dhe Martesa ma e mirė !
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-06-2011, 06:51 PM
 4. 100 librat e tere koherave
  Nga ardona nė forum Shkrimtarė Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 04:14 PM
 5. Gjarpri mė i madh i tė gjitha kohėrave
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2009, 08:38 PM

Etiketat pėr kėtė Temė