Receta Gatimi

Dashuri e gabuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
  1. #1
    i/e rregjistruar Maska e anonimi123
    Anėtarėsimi
    Oct 2012
    Postime
    2
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0

    Dashuri e gabuar

    Isha ne vitin e 2 Ku u dashurova tek nje vajz ajo ishte nje engjell per mua dhe nuk kisha rastin
    ti foli dhe nje shok me njoftoi me at vajzen dhe fillova te hec me te mendova qe esht vajza e duhur
    per mua por kishte qen krejt ndrysh /
    dolem ne takim takimi i par dhe me tregoi per jeten e saj dhe skishte kundershtime po te nesermen
    me tha se do te tregoj dicka filloi te me tregoj see donte ende nje djal qe e kishte ne kl tha
    do ta harroj dhe un pranova sepse e doja thash do te pres i dhash koh qe ta harronte po ajo at
    kohh qe ja dhash e perdori qe ti afrohet edhe me shumdhe me thonte smuj me harru dhe keshtu u ndam
    por nuk mundja ta haroja e doja aq shum dhe te henen ajo erdh dhe me tha se dua te te kthehem
    sepse kam gabuar nuk e di se si ti kam then ato fjal me fal u pendua qajke dhe em tha se do te
    bej qdo gje per te haruar dhe per te bashkuar me ty dhe shoqrin do e le anash,dhe mendova se kto fjal
    qe po i thot jan te verteta,dhe me dha nje perqafim te fort dhe ajo shkoi ne kl te vet un ne kl time
    isha i gezuar me dukej sikur linda per se dyti herr dhe dites dites ajo fjalt qe mi tha filloi ti harron
    filloi ti afrohej edhe me shum ati djalit qe e donte,dhe e pash qe nuk do te ndrishon dhe i thash qe keshtu nuk shkon
    dhe u ndam
    por kaluan 6 muaj ajo me beri add ne facebook dhe me tha qe un nuk kam lujt me ndjenjat e tua
    por von ishte per gjithcka sepse fillova te marr informata per jeten e saj qe luante me djem dhe nuk kishte dashuruar asni djal
    por un gabova qe u dashurova dhe tash kam filluar ta harroj por kurr folim ne facebook krejt nryshe fol me mua dhe tjeter nrysh i thot
    vajzes se tezes i thot qe nuk me don mos te maje shpresa a kurr fol me mua me thot se zemra po me thot qe kemi me qen un e ty deri ne fund dhe kurr jemi ne shkoll ajo me shikon nuk mi largon syt prej meje vjen sa ma afer dhe me shiqon duke me provokuar
    por un nuk i besoj me tash kam filluar ta largoj prej zemres sepse nuk kam dit se qka jam duke dashuruar po tash me kalimin e kohes dhe
    me ndihmene e zotit do ta harroj dhe do te hap nje kapitull te ri dhe te vazhdoj te jetoj pa kthyer koken mbrapa....///

  2. #2
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    Gjera qe ndodhin..., dashuria eshte si loja telefon i prishur , mos e vri mendjen plako do vij koha qe do te lusin

  3. #3
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    mir ja ki bo qe je nda pi saj e mos e lodh trunin mo per to!

    Normal osht zor kur e don tjetrin e ajo nuk t`a kthen po te njejten dashuri!

  4. #4
    i/e rregjistruar Maska e anonimi123
    Anėtarėsimi
    Oct 2012
    Postime
    2
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    Faleminderit shum per mbeshtetjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Ēmėndet Google - Homepage e Gabuar
    Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 21-06-2012, 06:06 PM
  2. Aksident Tragjik - Futet ne korsine e gabuar!
    Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 30-03-2011, 10:59 PM
  3. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
  4. E futa ne vrymen e gabuar!
    Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 26-04-2010, 06:15 PM
  5. Marrėveshja me Greqinė, Meta: I gabuar, vendimi i PS
    Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-10-2009, 06:50 PM