Pyetjet qė secila femėr duhet t’ia bėjė mashkullit !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Pyetjet qė secila femėr duhet t’ia bėjė mashkullit !!

  Receta Gatimi

  Depėrtimi nė trurin e mashkullit mund tė jetė njė nga punėt mė tė vėshtira qė ekzistojnė. Femrat janė tė prira qė tė pėrdorin taktika tė ndryshme pėr tė kuptuar se ēfarė ndodh nė kokėn e partnerit, mirėpo mėnyra mė e mirė dhe mė e thjeshtė ėshtė tė pyesėsh.

  Dhjetė pyetjet e mėposhtme secila femėr duhet t’ia bėjė mashkullit qė nė fillim tė lidhjes, ndėrsa disa prej tyre madje qė nė fazėn e joshjes dhe flirtit. Disa pėrgjigje ndoshta nuk do t’u pėlqejnė, por ėshtė mė mirė qė tė kuptohet e vėrteta para se tė thellohen ndjenjat.

  Cilat janė qėllimet tua kryesore
  Duhet tė pranoni se jo tė gjitha qėllimet e tij ju pėrfshijnė juve. Nė fakt, disa prej tyre janė caktuar para se ju tė hynit nė jetėn e tij.

  Ēfarė fėmijėrie ke pasur
  Duke njohur mėnyrėn se si ėshtė rritur, mė lehtė do ta kuptoni personalitetin e tij dhe pse ėshtė i tillė si ėshtė.

  Ēfarė tė bėn tė pasigurt
  Ėshtė mė mirė tė dihen pasiguritė e dikujt para se ato tė dalin nė pah. Nė kėtė mėnyrė nuk do tė hutoheni, por do ta dini se si tė silleni nė momentin kritik.


  Cilat janė objektivat profesionale
  Pėr tė ardhmen e lidhjes ėshtė mirė tė dini nėse mendon tė zhvendoset pėr shkak tė karrierės, tė kalojė mė shumė kohė nė punė dhe tė ngjashme.

  Ēfarė pret nga lidhja
  Nuk kanė tė gjithė mendim tė njėjtė pėr lidhjen. Prandaj ėshtė mirė qė tė sqarohet qė nė fillim dhe tė dihet se ēka ėshtė pėr tė lidhja e dashurisė.

  A dėshiron fėmijė
  Disa ēifte asnjėherė nuk flasin pėr kėtė, prandaj kur njėri partner thotė se dėshiron tė ketė fėmijė, mbetet i shokuar kur kupton se tjetri asnjėherė nuk ka dashur tė bėhet prind.

  Ēka tė tėrheq te femra
  Secili ka mendimin personal mbi partnerin ideal qė nuk ka tė bėjė vetėm me dukjen fizike.

  Ēfarė pret nga vetja
  Atė qė mashkulli e pret nga vetja, sipas tė gjitha gjasave do ta kėrkojė edhe nga ju.

  Ēka pret nga partnerja jote
  Ēfarė dėshiron nga ju? Cila ėshtė gjėja mė e rėndėsishme qė femra ia ofron? Ēka kėrkon nė pėrgjithėsi nga partnerja?

  Si ėshtė familja dhe miqtė e tu
  Kush janė ata, si janė, ēfarė bėjnė, cilat janė raportet mes tyre? Mė thjeshtė, kuptoni gjithēka nė lidhje me familjen dhe miqtė e tij


  sa te marr pergjigjen e pyetjes se 7 un , e kam harruar te se pares

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Intersante kto, por eshte problemi qe kur biem ne dashuri, kto pyetjet zor na kujtohen

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  behet fjal per fazen e par te njohjes ice...jo ne te fundit

  mendoj se esht nje intervist e deshtuar.......se nrm qe meshkujt do japin pergjigjet ideale...duke u perpjek te hiqen dhe vet si te till .....se kshu nga gojaaa...kta te sotmit...bilbila jan..bilbila

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pas cdo Mashkullit te suksesshem qendron nje Femer e fort.
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 16-10-2013, 10:41 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 06:22 PM
 3. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 01:33 PM
 4. 15 zonat ku duhet ta perkedhelni nje Femer
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 02:41 PM
 5. 5 Pyetjet qe mashkulli nuk duhet t'ia beje nje femre...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 12:07 PM