Modele flokesh te thjeshta dhe praktike !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18

  Modele flokesh te thjeshta dhe praktike !!

  Ktu te kjo tema le te postojme video qe tregojne si te bejme ne kushtet e shtepise modele flokesh te thjeshta dhe praktike per nje dite shkolle....pune....apo per nje pasdite ne xhiro .


  Si fillim do u sygjeroja kte topuzin .... esht shum shum i thjesht.....dhe shum i bukur .....e kam ber disa here...  - - - Updated - - -

  Nese jeni shum crazy dhe e "crregullt" ne stilin tuaj ....do u sygjeroja te shikoni kte video  - - - Updated - - -

  3 modele shum te shpejta....dhe mjaft te perditshme ... ( e para dhe e treta njeheeer...^__^...)  - - - Updated - - -

  Pse dreqin me bashkohen postimet me njera tjetren ...di njeri gje ???

  Nejse ...
  Kte me posht e kam shum qejf......kte model kam tashi pershembull
  esht shum i bukur .


  - - - Updated - - -

  8 modele flokesh ................suuuuuuupeeeeeeeeeeeeeer


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa bukur keshtu i mbaj un floket cdo her si anten tv.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  dhe mua me pelqejn shum topuzet e crregullt....shum praktik dhe te bukur !

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  dhe mua me pelqejn shum topuzet e crregullt....shum praktik dhe te bukur !
  plusss 1 ketij mendimi....por edhe floket te krehur ne menyre te rregullt me pelqejne

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  plusss 1 ketij mendimi....por edhe floket te krehur ne menyre te rregullt me pelqejne
  me pelqen me teper nje flok i crregullt si ky


  sesa si ky

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  very nice

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele Flokėsh
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 11:30 PM
 2. Modele flokesh per meshkuj...
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-06-2011, 12:21 PM
 3. Modele flokesh per emo !
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 04:50 PM
 4. Modele Flokesh
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 08:43 AM