Plazhi me i bukur ne Shqiperi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Plazhi me i bukur ne Shqiperi

  Receta Gatimi

  Pas ketij sezoni veror (dhe pse na ka marr malli) do tė ishte interesante ti riktheheshim dhe nje here plazhit, por kesaj radhe me diskutime. Besoj se shumica nga ne shkoj per pushime afer detit qofte jashte apo brenda Shqiperise.

  Kush ishte plazhi mė i bukur nė Shqipėri qė ju la mbresa nga bukuria, pastėrtia, kultura (sjellja e vendasve)!  Per ata qe nuk kane vizituar kete vere Shqiperine mund te shkruajne ku kane deshire ta kalojne veren e arshme!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ehh sa vera erdh e shkoj e un akoma se vizitova Shqiperine... :/

  Do me pelqente te shkoja ne plazhin e Vlores dhe te Durresit!

  Kemi vende shum te bukura ne, por pak dime t`i menaxhojme fatkeqsisht :/

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Butrint------>Ksamil------>Himare------>Jal------->Dhermi
  15 dite ne perlat e jugut,por qe per fat te keq per mosmenaxhim te mire po shkojne drejt shkaterrimit.
  Ne Ksamil iknin dritat 3-4 here ne dite.......kur vinin dritat fillonin duartrokitjet
  Sherbimi ne restorante, lokale linte shume per te deshiruar.
  Ne Sarande mungese e ujit ......hoteli paguante botet e ujit per furnizim (reth 1 000 000 leke ne muaj)
  Qarkullonin fjale se mafiozet e boteve te ujit paguanin ne bashki qe te mos realizohej projekti per furnizim me uje ne Sarande
  Himara deri diku mire.....cmime relativisht normale por akoma larg te qenit zone turistike me parametra ballkanase(nuk behet fjale per parametra europiane)
  Jal......nje nga plazhet qe me pelqen me teper por qe edhe ky per shkak te shkarkimit te ujrave te zeza direkt ne det po shkaterrohet
  Dhermi.....rremuje totale.....me pak fjale mua nuk me pelqeu

  Plazhi me i bukur ishin ishujt e Ksamilit ....... por qe eshte mire qe te mos lihen ne dore te amatoreve
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ksamili???

  kete vit ksamili qe me keq se WC publike

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Trahana...........thash per ishujt e ksamilit jo per Ksamilin
  Te pakten aty kishte qetesi dhe pasterti

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Dhermi me ka pelqyer shume, do me pelqente te vizitoja saranden dhe himaren beharin qe vjen

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Trahana...........thash per ishujt e ksamilit jo per Ksamilin
  Te pakten aty kishte qetesi dhe pasterti
  aaa OK, ishulli vertet qe shume bukur kete vit
  kishte shume "sundime" kete vit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Plazhi mė i ēuditshėm detar nė botė
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-07-2012, 09:32 PM
 2. Plazhi i Zvernecit i rikthehet hartes turistike
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 17-07-2011, 11:10 AM
 3. Cili eshte plazhi qe do i keshillonit mikut tuaj? Pse?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 07:17 AM
 4. Nga plazhi nė spital, pasojat shokuese tė diellit
  Nga Coca-Cola nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 07:34 PM
 5. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?
  Nga nice_boy_sr nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-08-2007, 02:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė