Emra tė Pejgamberėve, alejhimu's selam dhe tė tjerė tė pėrme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e tetari
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Emra tė Pejgamberėve, alejhimu's selam dhe tė tjerė tė pėrme

  Receta Gatimi

  1) Adem
  2) Ejup
  3) Iljas
  4) Davud
  5) Dhul kifli
  6) Harun
  7) Hud
  Merjeme
  9) Ibrahim
  10) Idris
  11) Isa
  12) Is'hak
  13) Ismail
  14) Ja'kub
  15) Junus
  16) Llukman
  17) Eljesa
  1 Jusuf
  19) Lut
  20) Muhammed
  21) Musa
  22) Nuh
  23) Salih
  24) Shuajb
  25) Sulejman
  26) Zekeria
  27) Dhulkarnejn
  2 Hidri
  29) Llukman
  30) Uzejr

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Me duket qe 28 jane te permendur ne Kuran

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Emra dhe mbiemer interesant!!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 08-01-2014, 07:47 PM
 2. Te tjere duam e me te tjere perfundojme!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 03:54 PM
 3. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 22-03-2012, 04:20 PM
 4. Facebook ka njė vrimė qė mund t’iu ofroj spamerėve emra dhe foto
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 08:56 PM
 5. Emra shqiptar
  Nga EMAUS nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 07:37 AM