Receta Gatimi

Femijet Jetim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 24 prej 24
  1. #21
    i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
    Anėtarėsimi
    Sep 2012
    Vendndodhja
    A, A
    Postime
    28
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    faleminderit po ashtu dhe mund te bashkpunojme bashke per keta femije pse jo ti ndihmojme meqe dhe ti vete e di se cfare eshte jeta e jetimit

    - - - Updated - - -

    une jam kryetari i kesaj shoqate dhe kemi dhe llogarri bankatre per keta femije e ke te prokredit bank pyet e thuaj shoqata e ardhmjajone
    mire dhe shume faleminderit

  2. #22
    i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
    Anėtarėsimi
    Sep 2012
    Vendndodhja
    A, A
    Postime
    28
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    tani ne daten 25 tetor une do beje nje aktivitet per femijet jetime nqs ke deshire te bashkohesh dhe ti me ne pse jo do dalim ne teren per fushate bamiresie dhe do mbledhim fonde per ta po ashtu me bej nje cel qe te flasiim dhe me gjate mire 0685651132

  3. #23
    REFATAL 10% Maska e refatal
    Anėtarėsimi
    Oct 2012
    Vendndodhja
    LONDON
    Postime
    10
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    jam dakort ti ndimojm a ke menyre si ti ndimoshe dhe cfare ndime ke deshire qe tu japesh

    - - - Updated - - -

    a' jeni te regjistruar a keni lishenc apo jeni charity

    - - - Updated - - -

    shume mire sa fonde mendone se munde te mblethesh a ke te tjere qe bashkepunoni jame shume i interesuar te bashkepunoje me juve

    - - - Updated - - -

    ndoshta pore besoje se ka te tjere qe besojne ne bamirsi pore ka dhe nga ata qe kure nuke ndimojne

    - - - Updated - - -

    a eshte ndonjeri nga juve megjithemend i interesuar per te ndimuar keta femije se une jame shume i interesuar te beje dicka per ti ndimuar
    ka shume ruge per te ndimuar a munde te me thoni cfare keni aritur te beni per keta femije

  4. #24
    REFATAL 10% Maska e refatal
    Anėtarėsimi
    Oct 2012
    Vendndodhja
    LONDON
    Postime
    10
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    Ok UNE KAME NJE SHOQERI BAMIRSE E CILA ESHTE E REGJISTRUAR NE England and Wales E LICHENSUAR NE ANGLI KAME DESHIRE PER 2013 TE BEJE AKTIVITETE NE SHQIPERI DHE KAME NEVOJE PER NJEREZ TE ME NDIMOJNE KUSHE ESHTE I INTERESUAR LE TE ME KONTAKTOJE NE cllf@hotmail.co.uk
    Charitable objects

    TO PROMOTE CHARITABLE PURPOSES THAT ARE CHARITABLE ACCORDING TO THE LAWS OF ENGLAND AND WALES.
    THE RELIEF OF CHILDREN AND YOUNG PEOPLE IN NEED BY REASONS OF POVERTY, ABANDONMENT AND HOMELESSNESS. GENERALLY HELPING TO IMPROVE THEIR QUALITY OF LIFE.
    THE ADVANCEMENT OF EDUCATION AND YOUNG PEOPLE BY HELPING TO PROVIDE AND ASSISTING IN THE PROVISION OF FACILITIES (NOT REQUIRED TO BE PROVIDED BY THE LOCAL EDUCATION AUTHORITY) FOR EDUCATION AT SCHOOLS. THUS HELPING TO DEVELOP THEIR SKILLS, CAPACITIES AND CAPABILITIES TO ENABLE THEM TO PARTICIPATE IN SOCIETY AS MATURE AND RESPONSIBLE INDIVIDUALS.
    RELIEF FOR CHILDREN AND YOUNG PEOPLE IN NEED BY REASONS OF ILL HEALTH AND DISABILITY IN THE UK AND ALBANIA

    objekteve bamirėse

    PĖR TĖ NXITUR QE JANE qėllime bamirėsie bamirėse nė pajtim me ligjet e Anglisė dhe Uellsit.
    Relievi i fėmijėve dhe tė rinjve nė nevojė NGA ARSYE TĖ VARFĖRISĖ, braktisja dhe tė pastrehėt. PERGJITHESISHT ndihmuar pėr tė pėrmirėsuar cilėsinė e tyre tė jetės.
    Avancimi i ARSIM DHE rinjve duke ndihmuar pėr tė siguruar dhe tė ndihmuar nė sigurimin e objekteve (NUK KĖRKOHET QĖ DUHET TĖ DHĖNA NGA AUTORITETI lokale tė arsimit) pėr arsim nė shkollat​​. Duke ndihmuar pėr tė zhvilluar aftėsitė e tyre, kapacitetet dhe aftėsitė pėr tė mundėsuar atyre qė tė marrin pjesė nė shoqėri si individė tė pjekur dhe tė pėrgjegjshėm.
    Lehtėsim pėr fėmijėt dhe tė rinjtė nė nevojė NGA ARSYE tė shėndetit tė sėmurė dhe invalidor nė Britani tė Madhe dhe Shqipėria

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

  1. Sa na pelqejne femijet
    Nga ardona nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 39
    Postimi i Fundit: 09-05-2012, 06:18 PM
  2. Sporti pėr fėmijėt
    Nga ardona nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 07-01-2011, 08:34 PM
  3. Pse gėnjejnė fėmijėt?
    Nga Altin111 nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 24-05-2009, 01:18 PM
  4. Nje sit interesant per femijet
    Nga genocid nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 17-04-2009, 06:17 PM
  5. Femijet :) :)
    Nga Altin111 nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 26-02-2008, 02:24 PM