Artikull: Publikohet orari i ndeshjeve tė kupės sė botės BRAZIL 2014


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Artikull: Publikohet orari i ndeshjeve te kupes se botes BRAZIL 2014

  Ju mund ta shikoni kėtė artikull nė faqen e parė tė portalit ose duke klikuar mbi kėtė link: http://www.lirenti.com/content/345-P...e-botes-BRAZIL

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Me pak fjal me duket se do i shohim ritrasmetim ndeshjet

 3. #3
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,441
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  S`e dita A u kualifikua Shqiperia per 2014-en ?

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Bo bo sa keq na bie! ēne keshtu, ku shikohen ndeshjet ate orar!
  Po ēritrasmetim, po u mesua rezultati ku te shikohet me ndeshja. Dhe veshtire te mos e shikosh rezultatin tani me "internetin" ne ēdo cep.

  @Iceman, akoma nuk kane mbaruar ndeshjet e kualifikimit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kalendari Kupes Botes 2010 Ne Desktopin Tuaj
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2010, 07:46 AM