Interneti pas nje dekade! (INFO-GRAFIK)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Interneti pas nje dekade! (INFO-GRAFIK)

  Receta Gatimi 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume interesant ky evolim!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Shume interesant ky evolim!
  mall qe kemi evoluar ne net ,se perball jo qe jo ,nuk ka shanc

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paketa Office: Si te krijojme nje Grafik-Chart ne Excel
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:50 PM
 2. Artikujt qė zgjasin mė shumė se njė dekadė, edhe pasi qė hapen
  Nga gjendar nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 02:13 AM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2011, 06:35 PM
 4. [INFO] Fjalekryqe
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-01-2009, 05:26 PM

Etiketat pėr kėtė Temė