Presidentja e Yahoo lind djalė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Presidentja e Yahoo lind djalė

  Receta Gatimi


  Presidentja e Yahoo, Marissa Mayer ka sjellur nje djale ne jete. "Vogelushi Bogue (mbiemri i babait) ka lindur ne naten e kaluar". Shkruajti Zachary Bogue burri i Mayers te henen ne blogun socjal Twitter. "Nena dhe femija jane mire dhe ne jemi shume te gezuar". Thuhej me gjate ne mesazh, i cili me pas mund te shihej edhe ne faqen e Presidentes te Yahoo. Emri i femijes nuk eshte bere publik.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin

  Presidentja e Yahoo, Marissa Mayer ka sjellur nje djale ne jete. "Vogelushi Bogue (mbiemri i babait) ka lindur ne naten e kaluar". Shkruajti Zachary Bogue burri i Mayers te henen ne blogun socjal Twitter. "Nena dhe femija jane mire dhe ne jemi shume te gezuar". Thuhej me gjate ne mesazh, i cili me pas mund te shihej edhe ne faqen e Presidentes te Yahoo. Emri i femijes nuk eshte bere publik.
  kujt i pls , gje e re eshte kjo ice ,clidhje ka kjo me teknologjine.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime CEO te yahoo!-se! Me jete te gjate djali!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėr tė pasur djalė, hani banane dhe rregullisht
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 03:45 PM
 2. Mėson pas 5 vitesh…ėshtė djalė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 07:44 PM
 3. Foto: Priste binjakė… lind njė djalė me dy kokė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-12-2011, 09:18 PM
 4. Rusi, niset pėr djalė por del vajzė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 10:18 AM
 5. Ndonje emer te bukur per djale???
  Nga bessy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 03:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė