Vajzat me te nxehta te Panairit te Makinave ne Paris 2012 (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Vajzat me te nxehta te Panairit te Makinave ne Paris 2012 (foto)

  Receta Gatimi

  Ne Panairin me te madh te vitit te Makinave i cili u mbajt ne Paris te Frances, nuk jane prezantuar vetem makinat e fjales se fundit te teknologjise! Aty vizitoret e shumte kane patur rastin te sherbehen edhe nga vajzat e nxehta te ketij evenimenti! Me poshte do te ju prezantojme disa foto te makinave & vajzave qe jane shoqeruar nga to.

  [/URL]


  [/URL]
 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  cope-cope jane

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ckan te shkretat qe jan te nxehta...mos jan me temperatur

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me t`thon drrejten as mua nuk me pelqeu as1...

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nuk qenkan gje. nga pamja e jashtem.. tani per te nxehet ti po thua se ne nuk kemi provuar gje...

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk jan ndonje gje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Maserati GranCabrio MC ne Paris 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-10-2012, 12:06 AM
 2. Panairi i Makinave ne Paris (foto + info)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 05:58 PM
 3. Makina me te pasterta te vitit 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2012, 12:16 AM
 4. Panairi Auto China 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-07-2012, 11:41 PM
 5. SHTHURJE TE NXEHTA VERE
  Nga daku323 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 08:51 PM

Etiketat pėr kėtė Temė