Dashuri e gabuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e anonimi123
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Dashuri e gabuar

  Receta Gatimi

  Isha ne vitin e 2 Ku u dashurova tek nje vajz ajo ishte nje engjell per mua dhe nuk kisha rastin
  ti foli dhe nje shok me njoftoi me at vajzen dhe fillova te hec me te mendova qe esht vajza e duhur
  per mua por kishte qen krejt ndrysh /
  dolem ne takim takimi i par dhe me tregoi per jeten e saj dhe skishte kundershtime po te nesermen
  me tha se do te tregoj dicka filloi te me tregoj see donte ende nje djal qe e kishte ne kl tha
  do ta harroj dhe un pranova sepse e doja thash do te pres i dhash koh qe ta harronte po ajo at
  kohh qe ja dhash e perdori qe ti afrohet edhe me shumdhe me thonte smuj me harru dhe keshtu u ndam
  por nuk mundja ta haroja e doja aq shum dhe te henen ajo erdh dhe me tha se dua te te kthehem
  sepse kam gabuar nuk e di se si ti kam then ato fjal me fal u pendua qajke dhe em tha se do te
  bej qdo gje per te haruar dhe per te bashkuar me ty dhe shoqrin do e le anash,dhe mendova se kto fjal
  qe po i thot jan te verteta,dhe me dha nje perqafim te fort dhe ajo shkoi ne kl te vet un ne kl time
  isha i gezuar me dukej sikur linda per se dyti herr dhe dites dites ajo fjalt qe mi tha filloi ti harron
  filloi ti afrohej edhe me shum ati djalit qe e donte,dhe e pash qe nuk do te ndrishon dhe i thash qe keshtu nuk shkon
  dhe u ndam
  por kaluan 6 muaj ajo me beri add ne facebook dhe me tha qe un nuk kam lujt me ndjenjat e tua
  por von ishte per gjithcka sepse fillova te marr informata per jeten e saj qe luante me djem dhe nuk kishte dashuruar asni djal
  por un gabova qe u dashurova dhe tash kam filluar ta harroj por kurr folim ne facebook krejt nryshe fol me mua dhe tjeter nrysh i thot
  vajzes se tezes i thot qe nuk me don mos te maje shpresa a kurr fol me mua me thot se zemra po me thot qe kemi me qen un e ty deri ne fund dhe kurr jemi ne shkoll ajo me shikon nuk mi largon syt prej meje vjen sa ma afer dhe me shiqon duke me provokuar
  por un nuk i besoj me tash kam filluar ta largoj prej zemres sepse nuk kam dit se qka jam duke dashuruar po tash me kalimin e kohes dhe
  me ndihmene e zotit do ta harroj dhe do te hap nje kapitull te ri dhe te vazhdoj te jetoj pa kthyer koken mbrapa....///

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gjera qe ndodhin..., dashuria eshte si loja telefon i prishur , mos e vri mendjen plako do vij koha qe do te lusin

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mir ja ki bo qe je nda pi saj e mos e lodh trunin mo per to!

  Normal osht zor kur e don tjetrin e ajo nuk t`a kthen po te njejten dashuri!

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e anonimi123
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Faleminderit shum per mbeshtetjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēmėndet Google - Homepage e Gabuar
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 21-06-2012, 06:06 PM
 2. Aksident Tragjik - Futet ne korsine e gabuar!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 10:59 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 04:58 PM
 4. E futa ne vrymen e gabuar!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2010, 06:15 PM
 5. Marrėveshja me Greqinė, Meta: I gabuar, vendimi i PS
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 06:50 PM