Receta Gatimi

Hej ti....po pra po .ti....ndalu pak dhe hyr ne kete teme....kam nevoj per ndihme !!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 33 prej 33
  1. #21
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
    nuk vdes qelbesina moj ka 7 shpirtra, do me ndimosh ti ?
    Un nuk e du vdekjen e erindes se E kemi si rrushe, po as denimin tende se tani dimri po afrohet me dhimbesh se aty shum ftohet ben mbase.

  2. #22
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    21
    ku e gjen gje ate moj erinaaa...ai eshte kocke e forte hahahahahahaha.......qelbesina

  3. #23
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
    Un nuk e du vdekjen e erindes se E kemi si rrushe, po as denimin tende se tani dimri po afrohet me dhimbesh se aty shum ftohet ben mbase.
    e di moj e di qe je shum e dhimbsur ti

  4. #24
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    [QUOTE=erinda;183570]ku e gjen gje ate moj erinaaa...ai eshte kocke e forte hahahahahahaha.......qelbesina [/QUOTE

    O xhan po me vjen keq te futue ne burg olis po nese ke ti deshire un nuk ta prish ty e din ti haha

  5. #25
    i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
    Anėtarėsimi
    Jan 2011
    Postime
    56
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
    Qe ta maresh vesh se cfar eshte shtirje apo dashuri e vertete provoje njeher them une dhe pastaj do e kuptosh se cfar eshte
    flm shum per keshillen. kshu ben motra jote ne kto raste ?

  6. #26
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16


    ska gje

    po keshtu ben motra ime ne till raste, po cte duhet ty se si ben motra ime ee, c'hyn mutra ime ketu se spo e kuptoj une?

    se na qenke edhe lushnjare pa le me

  7. #27
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    28
    Te thuash shtiren nuk ke then asgje

  8. #28
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga junisa Lexo postimin
    Flm qe hyre ...
    Probleme zemre....kam vertet nevoj per ndihme...
    Kam nje pyetje....qe eshte pak absurde ndoshta ?? Por do doja te dija mendimin e meshkujve ne pergjithesi.....apo dhe femrave , nisur nga ndonje eksperienc personale . okkkkk boll u zgjata kot :S
    Eshte e vertete qe meshkujt kur bien koke e kembe ne dashuri jan si femij ??? Qe dhe pse mund te ken nje karakter shum te forte.....humbasin "llogjiken" ......humbasin krenarin....e te qepen kemb pas kembeeeeeeee ......qe qan ,e perlotet .
    Egziston mundesia qe thj te jet shtirje........apo kto jan vertet "simptomat" ....e nje dashurie te vertet .
    Dihet qe nuk pyes kot.....


    Uroj te marr ndonje pergjigje....flm ....
    Titull dhe permbajtje interesante..bravo..
    hmm doja te thoja qe cfare ke shkruar eshte shum e vertet dhe nuk e ve ne dyshim.
    eshte e provuar..

    Doja te shtoja edhe dicka jashte temes: Nuk ja vlen te ulesh veten deri ne kte pike per nje femer,te behesh si i cmendur etj etj..sepse nese e do nje person me shum se veten eshte e njejte si ti besh gropen vetes.. prandaj eshte me mire qe ti japesh drejtim personit qe ne fillim... ose mbaje fort edhe mos e ler te ik! dhe e kan shum gabim ate shprehjen "te gjith burrat jane njelloj" kjo ne fakt vlen edhe per femrat.. nejse spo flas me teper thjesht dua te them femrat duan drru perdit qe te te duan me gjith shpirt!

  9. #29
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    Titull dhe permbajtje interesante..bravo..
    hmm doja te thoja qe cfare ke shkruar eshte shum e vertet dhe nuk e ve ne dyshim.
    eshte e provuar..

    Doja te shtoja edhe dicka jashte temes: Nuk ja vlen te ulesh veten deri ne kte pike per nje femer,te behesh si i cmendur etj etj..sepse nese e do nje person me shum se veten eshte e njejte si ti besh gropen vetes.. prandaj eshte me mire qe ti japesh drejtim personit qe ne fillim... ose mbaje fort edhe mos e ler te ik! dhe e kan shum gabim ate shprehjen "te gjith burrat jane njelloj" kjo ne fakt vlen edhe per femrat.. nejse spo flas me teper thjesht dua te them femrat duan drru perdit qe me te dasht me gjith shpirt!
    Ki fol tamon m`u nis une pej ktu e me ardh n`Tirane edhe me ta bo "BRAVO BAC!!!"

    Vec pata qef me shtu edhe une dicka, ne lidhje me ket' qe e the ti!

    Pikerisht, kur e don tjetrin/en me shum se veten, i ben gropen vetes!! Shum e ver8!!

    Por kur tjetra nuk 3gohet e sinqert me ty dhe ne nje kohe qe e din qe ti e don, ajo s`tolerohet... :/ Shuuuuuum me mire do ishte sikur te thoshte JO (shembull ky), sesa te bente gjera qe nuk jane te pershtatshme... 1 fjali e 1 kenges me pelqen shum qe thot: "Vec jom nal tuj kqyr e vec pe ngrehi mrena... Qysh mundesh me m`pa ne ftyre e me m`myt me rrena...?" Pra mendon qe jemi aq budallenj sa mos t`i kuptojme ca gjera... ? Neyse se dola edhe nga tema, por ishte ne pergjithsi kjo!

  10. #30
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    Titull dhe permbajtje interesante..bravo..
    hmm doja te thoja qe cfare ke shkruar eshte shum e vertet dhe nuk e ve ne dyshim.
    eshte e provuar..

    Doja te shtoja edhe dicka jashte temes: Nuk ja vlen te ulesh veten deri ne kte pike per nje femer,te behesh si i cmendur etj etj..sepse nese e do nje person me shum se veten eshte e njejte si ti besh gropen vetes.. prandaj eshte me mire qe ti japesh drejtim personit qe ne fillim... ose mbaje fort edhe mos e ler te ik! dhe e kan shum gabim ate shprehjen "te gjith burrat jane njelloj" kjo ne fakt vlen edhe per femrat.. nejse spo flas me teper thjesht dua te them femrat duan drru perdit qe te te duan me gjith shpirt!
    hmmmm....mbeshtes mendimin tend albano....(pervec fjalis se fundit .....) .Shum vajza thon qe te te duan me gjith shpirt duhet te jesh i embel , i sinqerit....i dashur e bla bla bla. Ajo thjesht ndodh....nuk ka asnje formul per tu ndjekur...e asnje shpjegim .

  11. #31
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    hmmmm....mbeshtes mendimin tend albano....(pervec fjalis se fundit .....) .Shum vajza thon qe te te duan me gjith shpirt duhet te jesh i embel , i sinqerit....i dashur e bla bla bla. Ajo thjesht ndodh....nuk ka asnje formul per tu ndjekur...e asnje shpjegim .
    Shum flm Labe : ) e thash fjaline e fundit sepse ashtu e duan shumica me beso.. por ti je vet femer prandaj e kundershton.. nese do me kishe vlla dhe un do ta shprehja ty problemin tim.. jam shum i sigurt qe do e kerkoje ate kudo qe te ishte dhe perbrenda mezi prisje qe "ta mbysje" xD sic ben vllai per motren ben edhe motra per vllain..vetem kta te dy e kuptojn njeri-tjetrin se te tjeret as nuk duan t'ja dijn po edhe meshkujt ja bojn kto gjera femrave nuk po them se meshkujt jan me te mire.. ufff kam nje urrejtje per veten time aq sa perdit me merzit phuuuu.... (nejse sdua te flas me teper ktu ne publik) se askush sta do te miren.. nganjeher nuk e dijm as ca po flasim se dhe mendjen na e kan marr me vete..

  12. #32
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    Shum flm Labe : ) e thash fjaline e fundit sepse ashtu e duan shumica me beso.. por ti je vet femer prandaj e kundershton.. nese do me kishe vlla dhe un do ta shprehja ty problemin tim.. jam shum i sigurt qe do e kerkoje ate kudo qe te ishte dhe perbrenda mezi prisje qe "ta mbysje" xD sic ben vllai per motren ben edhe motra per vllain..vetem kta te dy e kuptojn njeri-tjetrin se te tjeret as nuk duan t'ja dijn po edhe meshkujt ja bojn kto gjera femrave nuk po them se meshkujt jan me te mire.. ufff kam nje urrejtje per veten time aq sa perdit me merzit phuuuu.... (nejse sdua te flas me teper ktu ne publik) se askush sta do te miren.. nganjeher nuk e dijm as ca po flasim se dhe mendjen na e kan marr me vete..
    Albano.....ne njerzit jemi kaq te ndryshem...bejm jete te ndryshme....kemi mendime te ndryshme....ama ka shum gjera qe na bashkojne... E nje prej tyre jan eksperiencat ne jete . Sa ndonjeher na duken kaq te njejtaa....sa qe cuditemi . Un se di problemin qe ke ti . Por di te te them se ashtu sic ti ke ate merzitje ate inat brenda teje.....ashtu e kam pas dhe un jo me larg se nje jave . Nje deshire e temerrshme per tu hakmarre....per ta shkaterruar personin ne fjale. Mirpo me von kupton se thjesht nuk ja vlen.....nuk ja vlen te prishesh diten tende....javen..muajin....jeten...me njerez aq te ulet...... E ke parasysh ate shprehjen " Nga balta pres vetem pisllek " . E pra...un kte shprehje e kam shum te qart !!!

  13. #33
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Jam shum dakort me ty! ishalla gjithmon mire te shikoj Labe.. ./albanianboy

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
    Ki fol tamon m`u nis une pej ktu e me ardh n`Tirane edhe me ta bo "BRAVO BAC!!!"

    Vec pata qef me shtu edhe une dicka, ne lidhje me ket' qe e the ti!

    Pikerisht, kur e don tjetrin/en me shum se veten, i ben gropen vetes!! Shum e ver8!!

    Por kur tjetra nuk 3gohet e sinqert me ty dhe ne nje kohe qe e din qe ti e don, ajo s`tolerohet... :/ Shuuuuuum me mire do ishte sikur te thoshte JO (shembull ky), sesa te bente gjera qe nuk jane te pershtatshme... 1 fjali e 1 kenges me pelqen shum qe thot: "Vec jom nal tuj kqyr e vec pe ngrehi mrena... Qysh mundesh me m`pa ne ftyre e me m`myt me rrena...?" Pra mendon qe jemi aq budallenj sa mos t`i kuptojme ca gjera... ? Neyse se dola edhe nga tema, por ishte ne pergjithsi kjo!
    Ke te drejt vlla <3

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

  1. Kam nevoj per ndihme per Portat e Modemit/Routerit !
    Nga b00mbrun nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:49 PM
  2. Lexo Mbi Kete Teme
    Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:08 PM
  3. Kam nevoj per ndihme me pc
    Nga eugjeni nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 30-04-2010, 03:57 PM
  4. Ne kete teme mund te postoni vjedhjet qe i behen shtetasve shqiptar
    Nga eugjeni nė forum Aktualiteti Shqiptar
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 11-09-2009, 12:26 PM
  5. Kam Nevoj Pėr Ndihmė
    Nga Celina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 14-08-2009, 01:15 AM