Hej ti....po pra po .ti....ndalu pak dhe hyr ne kete teme....kam nevoj per ndihme !!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 33
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Zemer Hej ti....po pra po .ti....ndalu pak dhe hyr ne kete teme....kam nevoj per ndihme !!!

  Receta Gatimi

  Flm qe hyre ...
  Probleme zemre....kam vertet nevoj per ndihme...
  Kam nje pyetje....qe eshte pak absurde ndoshta ?? Por do doja te dija mendimin e meshkujve ne pergjithesi.....apo dhe femrave , nisur nga ndonje eksperienc personale . okkkkk boll u zgjata kot :S
  Eshte e vertete qe meshkujt kur bien koke e kembe ne dashuri jan si femij ??? Qe dhe pse mund te ken nje karakter shum te forte.....humbasin "llogjiken" ......humbasin krenarin....e te qepen kemb pas kembeeeeeeee ......qe qan ,e perlotet .
  Egziston mundesia qe thj te jet shtirje........apo kto jan vertet "simptomat" ....e nje dashurie te vertet .
  Dihet qe nuk pyes kot.....


  Uroj te marr ndonje pergjigje....flm ....
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga junisa; 16-10-2012 mė 10:38 PM.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po nisem nga vetja, eshte e ver8, nuk jane shtirje!!

  Por ka qe bejne edhe ashtu...

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hmmm...pres pergjigje te tjera

 4. #4
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Eshte thjesht nje shtirje sa te beje per vete

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  meshkuj qe qajne sot ne 2012????????????????????....jane lot korkodili e dashur...se nuk ka me te till....keshtu qe hapi syt e beji jo 4 por 6...hahahaha

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  edhe ka !!

  une do thoja kete : qendro larg tij per ca kohe ,nese edhe ty te mungojne ato kacavirrjet e tij ,dhe reagimi me pas do te jete po i njejte, kujdes se ja keni marre kokrrat fikut :

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  meshkuj qe qajne sot ne 2012????????????????????....jane lot korkodili e dashur...se nuk ka me te till....keshtu qe hapi syt e beji jo 4 por 6...hahahaha
  ku e provove ti ? ?

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  edhe ka !!

  une do thoja kete : qendro larg tij per ca kohe ,nese edhe ty te mungojne ato kacavirrjet e tij ,dhe reagimi me pas do te jete po i njejte, kujdes se ja keni marre kokrrat fikut :
  se kuptova ate shprehjen e fikut un
  kemi dy dit qe nuk flasim dheee ....me mir mos ta pershkruaj situatennnnnn.....sja vlen te futem aq thelle...

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Eshte thjesht nje shtirje sa te beje per vete
  Mos me thuaj qe dhe per te qare qani me pahir aman aman
  Na mesoni dhe ne si behet

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  meshkuj qe qajne sot ne 2012????????????????????....jane lot korkodili e dashur...se nuk ka me te till....keshtu qe hapi syt e beji jo 4 por 6...hahahaha
  Mos me kto komente ti se na le pa martuar na le
  Se ve ne diskutim qe egzistojn te till....se dhe meshkujt kan ndjenja . Madje thon qe cdo mashkull behet nje here ne jeten e tij ne kte gjendje....
  Por jam sh skeptike kur behet fjal per ate qe kam perball :/

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kur del nga vetvetja dmth qe je i dashuruar (nuk jam vetvetja )

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Qe ta maresh vesh se cfar eshte shtirje apo dashuri e vertete provoje njeher them une dhe pastaj do e kuptosh se cfar eshte

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Olsi mos i detyro antaret te marrin hapa te gabuara ne jete

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Olsi mos i detyro antaret te marrin hapa te gabuara ne jete
  Epo keshtu mesohen hapat e para

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mos me kto komente ti se na le pa martuar na le
  Se ve ne diskutim qe egzistojn te till....se dhe meshkujt kan ndjenja . Madje thon qe cdo mashkull behet nje here ne jeten e tij ne kte gjendje....
  Por jam sh skeptike kur behet fjal per ate qe kam perball :/

  9
  kjo puna e meshkujve se behen1 her ne jet till, qenka si puna e kalit thon vetem 1 her ngopet ne vit

 14. #14
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  kjo puna e meshkujve se behen1 her ne jet till, qenka si puna e kalit thon vetem 1 her ngopet ne vit
  omfg : |

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  deshta me shkrujt dicka, po e lash...

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  kjo puna e meshkujve se behen1 her ne jet till, qenka si puna e kalit thon vetem 1 her ngopet ne vit
  Kjo ishte pergjigja e duhur bravo Erina nga i ke mesuar gjithe keto gjera moj

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  uuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu cfare behet ketej mor vlla....nasi me shok...po flasin per dashurin....

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Kjo ishte pergjigja e duhur bravo Erina nga i ke mesuar gjithe keto gjera moj
  hahahaha ktu je ti mo hahahahh i kam ndegju po nuk thash te gjith meshkujt avash avash!po vetem ata se ceku Junisa !

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  uuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu cfare behet ketej mor vlla....nasi me shok...po flasin per dashurin....
  erindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa ku je ti moj xhan? thash mos te mbyti olis e do shpetoj pa u ndenuar!!

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahahaha ktu je ti mo hahahahh i kam ndegju po nuk thash te gjith meshkujt avash avash!po vetem ata se ceku Junisa !

  hahaaa dmth pervec meje

  - - - Updated - - -  erindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa ku je ti moj xhan? thash mos te mbyti olis e do shpetoj pa u ndenuar!!

  nuk vdes qelbesina moj ka 7 shpirtra, do me ndimosh ti ?

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahhahahahahahhaha mire e tha Nasssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...qe ngordhte vete ishalla ...erdha moj rrushe erdha...me zune ahahhahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kam nevoj per ndihme per Portat e Modemit/Routerit !
  Nga b00mbrun nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:49 PM
 2. Lexo Mbi Kete Teme
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:08 PM
 3. Kam nevoj per ndihme me pc
  Nga eugjeni nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2010, 03:57 PM
 4. Ne kete teme mund te postoni vjedhjet qe i behen shtetasve shqiptar
  Nga eugjeni nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 12:26 PM
 5. Kam Nevoj Pėr Ndihmė
  Nga Celina nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 01:15 AM