Maserati GranCabrio MC ne Paris 2012 (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Maserati GranCabrio MC ne Paris 2012 (foto)

  Receta Gatimi

  Prodhuesi Italian i makinave te sportit, Maserati, ka prezantuar ne Autosalonin e Makinave ne Paris 2012 GranCabrio-n e re. Me emrin shtese MC kater ulesi i hapur ka marre me shume performance dhe nje Bodykit te ri dhe keshtu e ka ngritur ne krye gamen e modelit.


  Foto:
 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sa me shkon kjo makina mua

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sme pelqen fare, por fare fare!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sme pelqen fare, por fare fare!
  as mua

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajzat me te nxehta te Panairit te Makinave ne Paris 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 04:28 PM
 2. Panairi i Makinave ne Paris (foto + info)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 05:58 PM
 3. Makina me te pasterta te vitit 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2012, 12:16 AM
 4. Panairi Auto China 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-07-2012, 11:41 PM
 5. Maserati planifikon konkurrentin e Cayenne
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 10:31 AM

Etiketat pėr kėtė Temė