E di...?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Zemer E di...?

  Receta Gatimi

  Per ty mund te them se je “E vetmja”!
  E vetmja qe bere zemren time te rrahe cmendurisht!
  E vetmja qe depertove aq thelle brenda saj!
  E vetmja qe shtrove rruget e perlyera nga trishtimi, me buzeqeshje!
  E vetmja qe thyeve pasqyren e mosbesimit brenda meje!
  E vetmja qe qetesisht zbulove rrugen e duhur per te hyre brenda zemres time!
  Dikur mendoja per dike qe te me bente te buzeqeshja perseri, per dike qe nuk e kisha pare, dhe e kisha te veshtire ta besoja se ende ekzistonte, per dike qe te me bente te ndjehesha ndryshe, per te cilen zemra te me rrihte fort!
  Per dike qe te kishte nje shikim ku une mund te humbisja brenda botes se saj,
  per dike, me te cilen thjesht dhe pa e kuptuar te dashurohesha!
  Mendoja per “dike” deri sa nje dite ne jeten time u shfaqe Ti!
  Ti, ajo vajza e thjeshte per te cilen kam enderruar shume!
  Me ato syna qe edhe qielli do te ta kishte zili!
  Me nje shpirt qe edhe universi do ta enderronte!
  Me nje zemer, qe cdokush do donte te kishte dashurine e saj!

  Po pra, Ti dhe vetem Ti...!!!

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  E di?....

  nje njeri i mire ne jete,eshte dhurata me e bukur qe dikush mund te prek....edhe pse nuk eshte gjeja jote... e rendesishme eshte qe e ke prekur....dhe e ke ndjere...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sa fjal te bukura aman aman

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sa fjal te bukura aman aman
  ...

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  fjal tmira po thuj ti kush po i lexon se hahah

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga rrahgegja Lexo postimin
  fjal tmira po thuj ti kush po i lexon se hahah
  qe de...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė