Lidhja martesore qė zgjati vetėm 5 minuta !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  I Habitur Lidhja martesore qė zgjati vetėm 5 minuta !!

  Receta Gatimi
  Njė saudit i ri, i cili u martua para pak kohėsh me siguri mban rekordin botėror pėr kohėzgjatjen mė tė shkurtėr tė lidhjes martesore.

  Njėzetvjeēari saudit kėrkoi divorc vetėm pesė minuta pasi i tha PO martesės dhe vendosi nėnshkrimin nė fletė-kurorėzim, duke u bėrė pishman pėr shkak tė ēmimit tė lartė qė duhej t’ia paguante vjehėrri tė ardhshėm, babait tė nuses.

  Sipas gazetės lokale “Kabar”, djaloshi ishte nėn presion tė madh tė vjehrrit, i cili ka kėrkuar shumė tė konsiderueshme tė parave nė kėmbim pėr dhėnien e dorės tė sė bijės. Pesė minuta pas ceremonialit tė martesės, dhėndri befasoi tė gjithė dasmorėt, duke kėrkuar divorc. Babai i tij u pėrpoq ta qetėsonte, por ai ishte kėmbėngulės nė vendimin e tij pėr tu divorcuar, transmeton gazeta saudite. 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po pra... E ke nxjerre ne ankand vajzen ti apo don ta martosh si duhet...

  Budallaki njerezore Mir ja ka bo ky!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 11:26 AM
 2. Make up perfekt per vetem 5 minuta!
  Nga erinda nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-02-2012, 04:11 PM
 3. Kapet hajduti pėr vetėm 10 minuta, falė njė aplikacioni
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 06:36 PM
 4. Stėrvit muskujt e barkut vetem ne 8 Minuta
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 11:36 AM
 5. Martesa qe zgjati 30 minuta!
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2008, 05:21 PM