Pema e Krishtlindjeve :P ! Shume e cuditshme! :P


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pema e Krishtlindjeve :P ! Shume e cuditshme! :P

  http://www.youtube.com/watch?v=jp8jIPaX9BM

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: Pema e Krishtlindjeve :P ! Shume e cuditshme! :P

  Shume ide e cuditeshme

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pema e Krishtlindjeve :P ! Shume e cuditshme! :P

  Shume e lezetshme daku

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Re: Pema e Krishtlindjeve :P ! Shume e cuditshme! :P

  cfare ideje dashka shum pune kjo pema.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto kafshesh shume te ēuditshme
  Nga EMAUS nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 12:18 AM
 2. Gezuar festen e krishtlindjeve
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 02:01 PM
 3. Djaloshi i zhgėnjyer me dhuratėn e Krishtlindjeve
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-12-2010, 08:11 PM
 4. Pema e Viteti Ri nė formė pudingu
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-12-2010, 01:45 PM
 5. Pema e vitit te ri me e shtrenjte ne bote.
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-12-2010, 03:55 PM