Receta Gatimi

Histori te frikshme !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 43 prej 43
  1. #41
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
    kerkoj ndjes nuk e paskam kuptuar, njher mu duk se paske shkur per veten
    ke ndonje video se si e bejn sherimin katoliket ose taoist ?
    tii nuk me beson ?? ..... se bej shaka ...ja ku i ke







    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
    mbrem kam par endrra te frikshme

    une nuk i besoj fare,po nuk me ndodhi vet po nuk e pash vet sbesoj,,,, per mua keto jan gjera qe ndodhin ne mendjen e atij njeriu qe i perjeton. megjithese thon qe shpirtrat/fantazmat ekzistojn vertet. dhe meqe ra fjala labe, nena ime (gjyshja) di shum nga keto ndodhit e frikshme,,tregon gjithmon nga keto, dhe nuk i ka te lexura ne internet por te degjuara nga vete ata njerz qe i kan ndodhur.
    nate nuk quhet pas ores 00 , por qe kur erret
    Kto gjera jan te perhapura ngado neper bote. Dhe nuk ka kuptim qe te gjith te genjenin/trillonin. Megjthate , duke qen se sot shkenca njeh vetem 5% te trurit ,,,mund te qendroj dhe ajo qe ti thua.....
    Po kto ekzorcizmat te bejn te mendosh tjeter gje !!! Si ka mundesi qe kur behen kto ritet fetare , ata persona fillojn dhe reagojn cuditshem , duke bertitur.....sikur vertet po nxjerrin dicka nga trupi i tyre....
    Mamaja e shoqes sime te ngusht....ka qen vet prezente kur nje grua (nga kto qe heqin magjine ) po i hiqte magjine njerit ( dicka e till , nje rit i kti tipi,,,se se di me saktesi )....dhe tavolina po levizte. Shoqja ime , i beson 100% asaj , se e ka mama nrm..... kurse un dicka me pak . Me pak fjalesa me larg te jet personi qe i ka perjetuar , aq me pak i besojm .....

  2. #42
    i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
    Anėtarėsimi
    Jun 2011
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    703
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    tii nuk me beson ?? ..... se bej shaka ...ja ku i ke
    hahah asnjeher sthash se ste besoj, mirpo me interesonte fakti se si arrin te sherojn sihri tek fet e tjera
    kam degjuar shum ligjerata lidhur me kete tem, se si arrin njeri te ben maxhi se si te mbrohemi nga maxhia nejse mos te dalum shum nga tema

  3. #43
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
    hahah asnjeher sthash se ste besoj, mirpo me interesonte fakti se si arrin te sherojn sihri tek fet e tjera
    kam degjuar shum ligjerata lidhur me kete tem, se si arrin njeri te ben maxhi se si te mbrohemi nga maxhia nejse mos te dalum shum nga tema
    jo je tamam brenda temes....se edhe magjit bejn qe te ndodhin gjera te cuditshme dhe te frikshme....
    per te egzistuar , egzistojn....sepse jam e sigurt qe te gjith e njohin dike qe i eshte bere magji....
    po se si...nuk di cte them . Dhe un kam degjuar dhe lexuar neper net per kto tema . Dhe di qe kur dikush ben magji...ben pakt me djallin.....
    ama kam degjuar edhe kte....qe mbrojtja me e mir kunder magjise....eshte thjesht mos tu besosh. Ai qe nuk u beson....nuk e kap kurre....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

  1. Karaoke mė e frikshme qė keni parė ndonjėherė…!! ( Video )
    Nga labja nė forum Video-Foto Humoristike
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 27-10-2014, 01:22 PM
  2. Nje histori nga ju.....
    Nga Ruthi nė forum Chit Chat
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 04-03-2013, 10:52 PM
  3. 51-vjeēari me pamje tė frikshme !!
    Nga labja nė forum Kuriozitete
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 28-03-2012, 09:16 PM
  4. Loja me e frikshme ne internet "Hotel 626"
    Nga rrugaci i vogel nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 14-12-2009, 06:17 PM
  5. Cila janė vendet mė tė frikshme nė botė ?
    Nga Negativ nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 02-01-2009, 01:36 PM