Testo inteligjencen tende !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Ide Testo inteligjencen tende !!

  Receta Gatimi

  Kush nga alternativat eshte pergjigja e duhur ?

  30384_525451864132906_2100511611_n.jpg

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mendoj qe eshte b...

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  aty ja ben MUUUUUUU

  kush ka 2 te kuqe cepash ???

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Opsioni B

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  aty ja ben MUUUUUUU

  kush ka 2 te kuqe cepash ???
  por ska blu anash ??


  pse me duket si gracke kjo mua???


  pergjigja ime eshte asnje

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Edhe une mendoj si Icemani

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  edhe une menoj qe osht B

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Une se kuptoj fare kete

 9. #9
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Une se kuptoj fare kete
  mendoj se je i vetmi me afer zgjidhjes

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  mendoj se je i vetmi me afer zgjidhjes

  une se kuptoj se cfar pergjigje duhet te gjejm

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  mendoj se je i vetmi me afer zgjidhjes
  hahahahhahahahahahahahahaha

  lool sa kam qesh

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E gjetaaaa me duket AAA

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahahhahahahahahahahahaha

  lool sa kam qesh
  ore pse ke qesh ti na thuaj qe te qesh edhe une nje cik

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahah po me pergjigjen e Trahanas lol

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  por ska blu anash ??


  pse me duket si gracke kjo mua???


  pergjigja ime eshte asnje

  hahahahaha.....dukeshe kaq i sigurt te pergjigja e pareee .....cpati lopa qe sberi me muuuuuuuuuuu

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Une se kuptoj fare kete
  ska gje......me pergjigjen qe dhe testove inteligjencen tende ( shaka )

  - - - Updated - - -

  Pergjigja e sakt eshte B.....

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po pra, B e dija un

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Po pse eshte B?

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po pse eshte B?
  po ta shikosh me vemendjeeeeeeeeee........B-ja eshte
  nuk ka ndonje llogaritje matematikore........apo nuk do shum zgjuarsi per ta gjet......do vetem pak vemendje

 18. #18
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  tek B dy kubat e kuq
  njeri ka 2 te verdha anash kurse tjeteri ka jeshil & te bardhe

  ???

  te foto master njeri ka te verdhe & jeshile kurse tjeteri blue & te bardhe  mendoj se pyetja e duhur do te ishte se "si do dukej nga lart?"

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  tek B dy kubat e kuq
  njeri ka 2 te verdha anash kurse tjeteri ka jeshil & te bardhe

  ???

  te foto master njeri ka te verdhe & jeshile kurse tjeteri blue & te bardhe  mendoj se pyetja e duhur do te ishte se "si do dukej nga lart?"
  Ne anglisht me duket ashtu eshte pyetja, "si do dukej nga lart?"

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  tek B dy kubat e kuq
  njeri ka 2 te verdha anash kurse tjeteri ka jeshil & te bardhe

  ???

  te foto master njeri ka te verdhe & jeshile kurse tjeteri blue & te bardhe  mendoj se pyetja e duhur do te ishte se "si do dukej nga lart?"
  po te ishte pyetja si do dukej nga lart...do gjendej menjeher!!
  aty esht e bukura,ta vrasesh pak me gjat mendjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Thuaje Dhe Ti Genjeshtren Tende Per Sot
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 410
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:46 PM
 2. TEST per Inteligjencen Emotive !!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 12:27 AM
 3. Si ta stimuloni inteligjencėn e fėmijėve tuaj
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2010, 12:44 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 11:48 AM
 5. Ndotja ndikon nė inteligjencėn e fėmijėve
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 09:20 PM