Receta Gatimi

Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Video Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012

  Kenga Magjike 2012 fitohet nga ALBAN SKENDERAJ - REFUZOJ


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e bukur por me shum me ka pelqyer kenga e Xhensila - Me ty jam!

  Sidoqofte... Urime fitoren Albanit (:

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mua nuk me ngjiti fare si show! Ishte teper formal dhe i that. Nuk me trasmetoi asgje.

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Mua nga festivali i kenges magjike me pelqyen keta;

  Adrian Gaxha dhe Floriani....

  Kejsi Tola.......kenga e Albanit me bene me dhembje koke...s'nuk shume!.......

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  o zot sa me pelqen kjo kenga

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:25 PM
 2. Kenga Fituese e Top Fest 9
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 07:41 PM
 3. Eliza dhe Adelina fituese nė Kėnga Magjike 2009
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 05:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė