Facebook mbyll Grupin e Pirateve Shqiptar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Bug Facebook mbyll Grupin e Pirateve Shqiptar

  Receta Gatimi

  Nuk ishte nje grup i madhe ne Facebook, por shoqerite e Sigurise Online, leshuan sinjalin tek Facebook per Albanina Pirate Group.  Ky grup shperndante username dhe password per identifikime ne sisteme te kompjuterave te ndryshem RDP (Windows Remote Desktop) si dhe te dhena per llogari bankare apo karta krediti.


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mire ja paskan bo! Pse me bo ashtu ata ?? Facebook do bente mire sikur t`i mbyllte edhe disa grupe tjera koti qe kane shqiptaret!!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lere aman, se komentet ishin nga me te ultet :S

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  pse akoma egzistonte kjo faqe

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Keta jane te smure

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po tani do rri Fb te merret me shqipetaret

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. SHBA, kundėr piratėve rrjet mė i ngadaltė
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 05:55 PM
 2. Google mė ashpėr kundėr piratėve
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2010, 05:06 PM
 3. Dhurata per grupin me rastin e festave.
  Nga kuklla nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 05:49 PM
 4. 2-vjecarja, ne grupin e gjenive te botes
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2009, 09:22 AM
 5. Edicioni i ardhshėm i “Potokalli” pa grupin “The SHBLSH”
  Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-07-2008, 09:16 AM

Etiketat pėr kėtė Temė