Hi for all


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Hi for all

  prsh, nga mua.
  Une jam Poshnjari ashtu si njihem ne shume faqe.
  per vjecet i shikone ne profil nuk eshte nevoja per koment.
  Urime stafit per forumin dhe uroje tia kaloj sa me mire ne mes jush.

 2. #2
  FADED VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,476
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Mire se erdhe!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mir se erdhe poshnjari... ne ketu kalojme shum mire. shpresoj edhe uroj qe te kenaqesh edhe te kalosh edhe ti shum mire mese nesh...

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Mire se vjen Poshnjari , qendrim te kendshem ne ket mes

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  welcome Poshnja

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ja ku u ktheva pėrsėri pas kaq shumė kohėsh.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi