Lirenti.com 7 Vjeē! - Urime dhe Faleminderit!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Zemer Lirenti.com 7 Vjeē! - Urime dhe Faleminderit!

  Receta Gatimi

  Ka qėnė data 28 Nėntor 2005 kur ėshtė bėrė hapja e faqjes Lirenti.com nė gjuhėn Shqipe.

  Sot mbush 7 vjeē! Gati pėr klasė tė pare

  Qė nga ajo ditė mijėra shqiptarė anembanė botės na kanė vizituar! Mijėra shqiptarė janė rregjistruar nė faqe, mijėra janė argėtuar dhe defryer! Shumė tė tjerė vazhdojnė tė na ndjekin dita ditės.

  Ju faleminderit tė gjithėve pėr mbėshetjen tuaj!
  Stafi i Lirenti.com

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Po shkojn vitet... Si uji! Urime edhe juve pervjetorin e forumit e ishalla me jete te gjate... (:

  Respekte!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Edhe 100 te tjera plako

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Paskemi 2 vjet diference , lool

  Sa me shume vite te bukura Lirenti.com jete sa me te gjate

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime vitet te mbara ne vijim.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Edhe 1000 te tjera Lirenti.com dhe antareve te tij,i uroj vashdimesi te mbare!

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Edhe 100 lirenti

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ME FALNI SHUM SHUM PER VONESEN
  I uroj forumit jet sa me te gjat. Urime per ter stafin....dhe antaret.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Falendero dike. Faleminderit...
  Nga argjiro nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 12-11-2013, 04:24 PM
 2. Faleminderit!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-03-2012, 05:35 PM
 3. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 4. Faleminderit Stafit
  Nga mimoza gjonaj nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 04:14 PM
 5. Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 08:25 PM

Etiketat pėr kėtė Temė