YouTube me dizajn te ri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile YouTube me dizajn te ri

  Receta Gatimi


  Sherbimi i videove online, YouTube sot ka leshuar dizajnin e ri per te gjithe perdoruesit ne te gjithe boten. Dizajni i ri sjelle me vete vecorite qe ju mundesojne perdorueseve me lehte te abonohen neper kanalet e ndryshme dhe te shikojne te gjitha videot nga ai kanal perkates. Pjese e kesaj perpjekjeje eshte zgjerimi i vecorise se vet te guides, e cila tani arrin pertej shume pajisjeve.

  Sic mund ta keni pare, kur abonoheni tek ndonje kanal, ajo ju tregon video te tjera te lidhura me ate qe keni pare me pare. Tani, guida ju ndjek juve pertej te gjitha pajisjeve, duke perfshire Android, iPhone, iPad, Playstation 3, Google TV dhe me shume, nuk do ju duhet me te mbani mend se cili kanal e kishte videon tuaj te preferuar.
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Lezetshem, por duket keq ne ekranet e medhenj!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Lezetshem, por duket keq ne ekranet e medhenj!
  ėhė! Ne anen e majte fare... 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Eshte i njejti problem dhe me Google+!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mua me del mir

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  mua me del mir
  sa e ke ekranin ?

  Un e kam HP 2210i 21,5 inē!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Majdi, nga 14' e poshte duket mire! Puna eshte kur ke ekran te madhe mbi 20 polsh!

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po si ka mundesi i ka shpetuar ky detaj atyre ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [Dizajn] Adobe leshon Photoshop Elements 11 dhe Premiere Elements 11
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 03:15 PM
 2. Probleme me Youtube
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-09-2012, 09:05 PM
 3. Dizajn i ri, mė i thjeshtė pėr MySpace!
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 09:57 AM
 4. Facebook me 400 milionė pėrdorues dhe dizajn tė ri
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 01:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė