Propozoni Anetarin e Vitit 2012


Temė e Mbyllur
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 39 prej 39
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  modifikuar
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 24-12-2012 mė 09:24 PM. Arsyeja: Nuk eshte nevoja, faleminderit!

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk eshte nevoja per komentet jashte teme! Nese keni ankesa per anetaret apo pjesetaret e stafit, ketu do te gjeni kategorin perkatese.

  Faleminderit per mirekuptimin!

  Shenim:
  Dy postimet siper jane redaktuar!

 3. #23
  i/e rregjistruar Maska e junksound
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  iceman,edhe pse jam anetare i ri ne kete forum e pash se iceman kishte be do pun mjaft mir ))

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Respekt per kejt, m'falni qe po duhet me dal nga tema nga1her.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 26-12-2012 mė 12:22 AM. Arsyeja: mod

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe un propozoj Icemanin pasi ka qen shum aktiv ne forum

 6. #26
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Edhe un propozoj Icemanin pasi ka qen shum aktiv ne forum
  Pse ne nuk ishim fare hiq do thuash!po ai e meriton se ka shum fetyra po prap njeri ska arri te behet edhe nese behet kryetar shteti madje.

 7. #27
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ok, A bon me dit cfar' problemi ki ti me mu ?? Sen s`p t`thom, thjesht kthem pergjigje & lahesh me mu...

 8. #28
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Cfare keni kshu mer ngelet si Tomi me Jerrin 9. #29
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Pse ne nuk ishim fare hiq do thuash!po ai e meriton se ka shum fetyra po prap njeri ska arri te behet edhe nese behet kryetar shteti madje.
  Nuk po te thot njeri qe nuk ke qen aktive ne forum ti ku e lexove kete ? Lexo temen ''Propozoni Anetarin '' un propozoj Icemanin , dikush tjeter ty ,dikush mua pastaj kush ka meshum vota vendoset .

 10. #30
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  une propozoi ICEMAN
  E veten time skam mare nje dekorate kam qe ne 2009 i regjistruar

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin
  une propozoi ICEMAN
  E veten time skam mare nje dekorate kam qe ne 2009 i regjistruar
  ..mos qaj bre lalkee ...........ke dhen kontribut te vazhdueshem ne forum....por e ke ber me pauza...dhe shum antar (te rinj ) nuk te njohin....

 12. #32
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ..mos qaj bre lalkee ...........ke dhen kontribut te vazhdueshem ne forum....por e ke ber me pauza...dhe shum antar (te rinj ) nuk te njohin....
  E di lalke nuk ma lejon shume koha (shaka bera)
  Propozoi e labja per kontributin qe ka dhene gjithmon dhe pa shkeputie gjith keto vite

 13. #33
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Iceman
  Per krishelindje, ne Shkurt , per pashka , dhe ne Qeshor qe futem une ne forum, gjithmon gjej Iceman
  Eshte nje person shume interesant thjesht eshte NJISH

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  Iceman
  Per krishelindje, ne Shkurt , per pashka , dhe ne Qeshor qe futem une ne forum, gjithmon gjej Iceman
  Eshte nje person shume interesant thjesht eshte NJISH
  ^_^ ^_^

 15. #35
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  te kam thon qe je njish sado qe nuk kuptoj cfar thua ndonjeher
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ^_^ ^_^

 16. #36
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahaha tani s`kishte shum per te kuptuar

  Flm flm, njėshe je edhe ti, veē kush ta ka inati


 17. #37
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne ket vit kam qen shum pak aktive nuk mund te vlersoj antaret vetem ju uroj qe te zgjidhni me te mirin dhe me merita te plota Ju pershndes te Gjitheve Donna

 18. #38
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Pse nuk esht shpall akoma antari i vitit ? jemi ne ankth

 19. #39
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Diskutimi eshte ne shqyrtim!

  Te gjitha postimet jashte temes do te hiqen!

Temė e Mbyllur
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Skandalet e vitit 2012
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-01-2013, 06:28 PM
 2. Top 10 trendet e vitit 2012 nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 06:43 PM
 3. Votoni Anėtarin e Vitit 2011!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 02:00 PM
 4. Windows 8 nė fillim tė vitit 2012?
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 11:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė