Dhome/shpi me qera ne Paris


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Roalba
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Dhome/shpi me qera ne Paris

  Receta Gatimi

  Ndonjeri prej jush studion/punon ne Paris? Une do vi per 5muaj per te shkruar temen e diplomes! Dikush mund te me ndihmoj ne nje fare menyre per te gjetur nje dhome me qera? Faleminderit
  Roalba

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  pershendetje......do doja te ndihmoja...por....snuk...
  jetojm ne shqiperi
  kemi mimen qe jeton ne france......mbase te ndihmon ajo kur te vij...
  klb : )

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per Wien do benim dicka, ndersa per Paris jemi pak larg

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me sa duket, Mima, nuk e ka pare kete teme! Mund te keshilloje dhe ndonje zone me te qete!

  Suksese!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jap me Qera: Jepet me Qera Vile 3-kateshe
  Nga ReniX nė forum Shitje, Blerje, Jepet me Qera
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 05:57 PM
 2. Kush do deshironte nje dhome te tille ?
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-09-2012, 08:22 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 02:00 PM
 4. Si mund te thyej kodet e DVD te mara me qera ne videoteke
  Nga argent nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 10:56 AM
 5. Apartamenti me qera.
  Nga Bessa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 06:57 PM