Vajza a mundet ti propozoi nje mashkulli


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Vajza a mundet ti propozoi nje mashkulli

  Receta Gatimi

  gjeja e pare qe me vjen nderment, te ju pyes se a mund te ndothe ne jeten e perditshme ,

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ka ndodhur dhe ndodh shpesh... Personalisht nuk me pelqen 1 gje e tille!

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e inakri
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jam shum dakort qe nje vajze ti propozoje nje djali.nuk ka asgje te keqe ketu,ajo thjesht i shfaq ate qe ndjen.ashtu sic propozon mashkulli i pari,mund te beje dhe vajza kete gje..

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inakri Lexo postimin
  jam shum dakort qe nje vajze ti propozoje nje djali.nuk ka asgje te keqe ketu,ajo thjesht i shfaq ate qe ndjen.ashtu sic propozon mashkulli i pari,mund te beje dhe vajza kete gje..

  Jam shume dakort

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....perhere respekt per femrat...le ta shprehin ate qe ndjejne..pa pritur radhe......qofte edhe me shenja ...jo vec me fjale....

  - - - Updated - - -

  ....perhere respekt per femrat...le ta shprehin ate qe ndjejne..pa pritur radhe......qofte edhe me shenja ...jo vec me fjale....

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  [QUOTE=STJUART;187730]....perhere respekt per femrat...le ta shprehin ate qe ndjejne..pa pritur radhe......qofte edhe me shenja ...jo vec me fjale....

  Ndersa une mendoj....qe disa gjera nuk kane nevoj te lesh si hapsire respektin...pasi ne te tilla gjera hapat e pare i kane meshkujt....keshtu qe femra sa me shume respekt ne kete aspekt hahahaha,

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  dhe pse ( nga cf lexova ) meshkujt jan dakort me kte dukuri te viteve te fundit.......jam e sigurt qe nese u ndodh dicka e till do habiteshin.......do ta pranonin ( se nuk besoj te ket mashkull qe refuzon nje femer ) ......e me pas do ndiheshin superior ne ate lidhje......sepse i bie te jet femra ajo qe esht ne perpjekje per te fituar zemren e tij ....
  Parashikime kto te bera ne baz te natyres mashkullore.....
  me pak fjal......nuk jam dakort qe propozimi te behet nga nje femer.....
  vertet sot jemi te barabart si femra meshkuj....por gjithsecili ka pozicionin e vet mendoj........

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Tani te behemi pak serioz

  une mendoj se asnje femer nuk do ta bente kete...edhe sikur ai mashkull te ishte i fundit mbi dhe!...

  edhe pse kohet kane ndryshuar,kjo nuk ndryshon ligjet e natyres...qe perparsine ne te tilla raste e ka nje mashkull,

  tani ka edhe nga ato femra qe nuk presin per radhe...por nuk duhen paragjykuar...pasi varet me cfare syri e kane pare dashurine....e ne kete rast une them se e kane pare me syte e bufit...hahahahahaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 04:06 PM
 2. A mundet gjyshja juaj tė vallėzojė kėshtu?(Video)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-05-2011, 07:28 PM
 3. Nese mundet dikush te me gjej serial cod
  Nga Kapsolli nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-05-2010, 11:58 AM
 4. A mundet me ma gjet ndonjeri windows media player 11?
  Nga edli nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 05:34 PM