50 mijė euro pėr tė pasur fėmijė, humbin shpresat, por fėmija ngjizet gjatė muajit tė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  50 mijė euro pėr tė pasur fėmijė, humbin shpresat, por fėmija ngjizet gjatė muajit tė

  Receta Gatimi

  Karl dhe Nicola Medina, njė ēift nga Leeds kanė shpenzuar mbi 50 mijė euro nė tentativė pėr tė ngjizur njė fėmijė.  Ēiftit i ishte thėnė se kishin mė pak se 1% mundėsi pėr tė pasur fėmijė nė mėnyrė natyrale, kėshtu nė vitin 2009 ata nisėn mjekimet pėr tė pasur fėmijėn e tyre nėpėrmjet farėzimit artificial.

  Tentuan plot 5 herė dhe tė gjitha herėt rezultati ishte negativ. Pas mė se 10 vjet fejesė siē raporton noa.al ēifti pavarėsisht se nuk mundėn tė realizonin ėndrrėn e tyre pėr tė patur fėmijė, vendosėn tė martohen.

  Gjatė udhėtimit tė muajit tė mjaltit ndodhi mrekullia, Nicola mbeti shtatzėnė nė mėnyrė natyrale. Karl deklaroi pasi mėsoi lajmin, “Do isha martuar 7 vite mė parė nėse do e dija se kjo do ndodhte”. Fėmija e tyre pritet tė lind nė muajin maj

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  aauu...sa mir.....
  kam lexuar diku se nje cift qe nuk ben dot femij......duke u perpjek vazhdimisht per te pas nje femij , kan dhe shum stres qe ndikon shuuuuum negativisht
  dhe vetem kur e stakojn mendjen se sdo mund te bejn me femij...athere arrin te realizojn shtatzanin.

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sa mire,kjo verteton se zoti egziston dhe ka nje zemer te gjere

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Keshilla per te pasur flok sa me te gjate dhe te shendetshem
  Nga Nerti nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-02-2013, 10:50 PM
 2. Aksident, humbin jetėn 3 fėmijė
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-12-2010, 08:08 PM
 3. Fėmija njėvjeēar bart fėmijė nė bark
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 04:06 PM
 4. Ēifti i pasur, 155 mijė $ pėr tė klonuar qenin
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-01-2009, 05:52 PM