Perse ciftet e martuar tentojne te nderojne partner


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Thumbs up Perse ciftet e martuar tentojne te nderojne partner

  Receta Gatimi

  shum her degjojme se kjo gruja e tradheton burrin ose ky burr e tradheton gruan .


  dhe me kurjoza eshte kur ciftet jan shum sexi.


  perse ndodh kjo

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Se di , nuk jam aq sexy per tu pergj , lool

  pas shakase

  Ndoshta duan te njohin/shohin diēka tjeter. Kur vjen ne ket pike une them qe nuk ka me dashuri mes ēiftit ...

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe un si Mima mendoj...

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ka shum faktor qe te cojn drejt tradhetis .
  monotonia ne cift...
  sherret e shumta...etj
  dhe ne pergjithesi kto burojn nga mungesa e dashuris ....dhe pse ka plot raste ku dhe pse mund te jen te dashuruar....tadhetojn ( pergjithsisht meshkujt )

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E po me cdo gje ngopesh ne jete , nuk eshte ne pytje se duken shum sex dhe pse tradhtojn, un njo ni cift se vertet jan shum te bukur po ai djali e tradhton madje me shoqen me te afer te gruas ketu eshte ne pytje ndjenjat ato nuk mund ti orjentojm ne ka te duam po ato neve

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Haha none bisonga esere sexi per rispondere , pas shakasshakas

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  Haha none bisonga esere sexi per rispondere

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  kur injoranca sundon nuk ke cfar te besh lol

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 08:07 PM
 2. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 09:04 PM
 3. Pesė gabime qė femrat i bėjnė gjatė bisedės me partner
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 07:58 PM
 4. Tifozet e Marsejes nderojne Canen
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 07:45 PM
 5. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-01-2009, 03:30 PM